اوقات شرعی
 • یکشنبه،26 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 31
    کد: 160140
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
    نوفل پیشقدم است

    نخستین محله گردی شوراهای اجتماعی محلات منطقه 9

    نخســتین محله گردی اعضای شــوراهای اجتماعی محلات منطقه 9 در محله نوفل برگزار شد.
    نخستین محله گردی شوراهای اجتماعی محلات منطقه 9

    نخســتین محله گردی اعضای شــوراهای اجتماعی محلات منطقه 9 در محله نوفل برگزار شد.  

    این برنامه که با حضور دانایی، مدیر اجتماعی و امور مناطــق معاونت فرهنگی اجتماعی شــهرداری و عقیل قدرتی، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شــهرداری منطقه و نماینده های مردم در شورای اجتماعی محله نوفل لوشاتو برگزار شد.

    محله گردی یکی از مصوبات جلســه شــورای اجتماعی این محله در هفته گذشته بود.

     

     بهسازی و نقاشی دیوار مسجد قائم

    در این برنامه که نقطه آغاز مسیرش از مسجد قائم(عج) واقع در نوفل12 بود ابتدا مسائل مسجد مانند بهسازی و نقاشی دیوارهای مدرسه به عنوان یکی از مصوبات مطرح شده درجلسه شــورا طرح و بنا شد زیرسازی دیوار مســجد به متراژ 140متر به عهده مســجدی ها و نقاشی دیوار مسجد بر روی مساحت زیرسازی شده توسط شهرداری انجام شود.

     

     زیباسازی دبستان نوفل لوشاتو

    این برنامه محله گردی در ادامه تا دبســتان نوفل لوشاتو ادامه داشت و مقرر شــد شستشوی نقاشــی دیواری توســط خدمات شهری، لکه گیری محوطه مدرسه و رنگ آمیزی و خط کشی مدرسه و تأمین پایه تور زمین والیبال به عنوان یکی دیگر از مصوبات این بازدید پیگیری و تأمین شود. در این مصوبه طبق رایزنی های اعضای شورای اجتماعی محله قرار بر این شــد که شــهرداری و شــورای اجتماعی محلات در زیباسازی مدرسه سهیم باشند.

     

     تأمین امنیت زیرگذرها

    یکی دیگر از مصوبات ارائه شــده در جلســه هفته گذشــته شــورای اجتماعــی محله نوفــل تأمین امنیــت در محل زیرگذرهــا بود که در حال حاضــر به گفته نمایندگان شــورای اجتماعی محلات وضعیت امنیتی مطلوبــی ندارد. نمایندگان شــورا پیشــنهاد دادنــد تأمین امنیت در زیرگذرهــای بزرگراه کلانتری از طریــق ارائه طرحی برای پر رفت وآمدتر شدن آنها و حضور فعالتر شهروندان در آن محدوده ها اتفاق بیفتد. بر این اساس قرار شد در محل حد فاصل نوفل8 و 10یا بین کلانتری 5 و 7 وســایل بازی کودک جانمایی شود که قرار بر این شــد معاون اجرایی منطقــه ، فرهاد ذبیحی، تأمین ایــن تجهیزات را عهده دار شود.

     

     رفع سدمعبر کافی شاپ

    در ایــن گشــت وگذار محلی ، یکــی دیگــر از معضلاتی که از چشــم نمایندگان شــهروندان در شــورای اجتماعی محله نوفل و مسئولان همراه دور نماند، ســد معبر یکی از کافی شــاپ های مســتقر در این شهرک بود که قرار بر این شد با مسئول آن صحبت کنند تا فکری برای جمع آوری میز و صندلی هایش از محدوده پیاده راه داشته باشد.

    تعداد بازدید: 31
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد