اوقات شرعی
 • یکشنبه،26 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 42
    کد: 154063
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۹

    نشست مردمی شهردار منطقه 9 در مسجد جوادالائمه (ع)

    به گزارش روابط عمومی منطقه 9 در این نشست که در مسجد جوادالائمه (ع) واقع در هاشمیه 33 برگزار گردید ، پس از صحبت های جناب مهندس نورین مقدم ، شهردار منطقه 9 درخواست های مردمی در خصوص مشکلات شهری و محله ای مطرح و توسط ایشان و مسئولین ذیربط پاسخگویی گردید .
     نشست مردمی شهردار منطقه 9 در مسجد جوادالائمه (ع)

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، اهالی محله هنرستان مهمترین درخواست های خود را در فضایی صمیمانه  و از نزدیک  به اطلاع شهردار منطقه و جمعی از مسئولین ذیربط رساندند .

    در این دیدار مردمی ، اصلی ترین درخواستهایی که از سوی اهالی مطرح گردید در خصوص معضلات مربوط به بازار میوه و تره بار واقع در محدوده مذکور ، مباحثی پیرامون آسفالت معابر ، اجرا و نصب پل هوایی عابر پیاده در تقاطع صارمی و سامانیه ، موارد مربوط به فضای سبز و پیشنهادات ترافیکی بود که توسط شهردار منطقه به تک تک درخواستها پاسخگویی صورت گرفت .

    لازم به ذکر است پیش از این ، اقدامات متعددی توسط اداره فرهنگی و اجتماعی این منطقه برای محله مذکور انجام گرفته است که از اهم آن می توان به برگزاری جشن های محلی با مشارکت پایگاه مقاومت بسیج مسجد جواد الائمه (ع) ، برگزاری کلاس های تفریحی ، علمی و فرهنگی  ، برگزاری نمایشگاه های مختلف و مناسبتی در بوستان های مجاور و پیگیری و رفع کمبودهای خدماتی و  عمرانی در سطح محله هنرستان در جلسات شورای اجتماعی محلات اشاره نمود.  

    در پایان این نشست ، شهردار منطقه به همراه جمعی از مسئولین از کتابخانه این مسجد که وابسته به سازمان کتابخانه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی می باشد نیز بازدید نمودند . گفتنی است کتابخانه مسجد جواد الائمه (ع) حدود 19هزار نسخه کتاب چاپی را برای اعضای خود فراهم آورده است و دارای بخشهای مختلفی از جمله تالار مطالعه قفسه باز، تالار مطبوعات، واحد امانت و خدمات اینترنت می باشد  .

     

    تعداد بازدید: 42
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد