11°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 46
    کد: 153890
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۵

    اقدامات و فعالیت های اداره فرهنگی منطقه 9 در هفته مبارزه با مواد مخدر

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 خاطر نشان کرد : به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای آگاه سازی جامعه نسبت به مُعضل اعتیاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد ، برنامه های مختلفی با مشارکت سازمان ها و نهادهای مرتبط در منطقه 9 برگزار می گردد.
    اقدامات و فعالیت های اداره فرهنگی منطقه 9 در هفته مبارزه با مواد مخدر

     به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ،  معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری این منطقه از اقدامات و فعالیت های در پیش روی این اداره  در خصوص هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد .

    عقیل قدرتی در این خصوص عنوان نمود : در جهت آگاه‌سازی مردم نسبت به مُعضل اعتیاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد با مشارکت شورای هماهنگی ، ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی ، انجمن جوانان نصرت ، موسسه توسعه سلامت روان آتی توس ، NGO عصر ایده آل، گروه نجات یافتگان مولا علی (ع) و سازمان آموزش و جوانان نسبت به هماهنگی جهت برگزاری برنامه های متنوعی برای شهروندان اقدام نموده ایم .

    وی در ادامه عنوان نمود : به مناسبت هفته مبارزه با  مواد مخدر جشنواره ای با آیتم های متنوع شامل فیستوال نقاشی با موضوعیت اعتیاد ، میز مشاوره ، میزگردهای تخصصی و صمیمی با حضور خانواده ها با موضوعیت شناسایی مواد مخدر صنعتی و چگونگی برخورد خانواده ها با فرزندان در جهت پیشگیری از اعتیاد ، تئاتر کودکان ، مسابقات دومینو با مشارکت سازمان ورزش و جوانان ، مسابقات و اهدای جوایز و مسابقات تفریحی و ورزشی  برگزار می گردد. 

    وی افزود : این جشنواره هفتم و هشتم تیرماه از ساعت 18:30 الی 21:30 در محل بوستان وفا برگزار و شرکت برای عموم آزاد می باشد .

    ایشان نیز خاطر نشان کردند : همزمان با برگزاری این برنامه در بوستان وفا ، برنامه دیگری با مشارکت انجمن NGO عصر ایده آل در قالب تهیه گزارش تصویری و مصاحبه با شهروندان در بحث های انگیزشی و نگرشی از نهم الی یازدهم تیرماه در بوستان پرنیان واقع در ابتدای بلوار باهنر برگزار می گردد . ایشان با تاکید بر اینکه اولین قدم در ترک اعتیاد ، تغییر نگرش می باشد عنوان نمود هدف از برگزاری این برنامه نیز همین رویکرد بوده است .

    تعداد بازدید: 46
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد