اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 33
    کد: 202505
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

    اجرای رای کمیسیون ماده صد در منطقه 9

    حسین فرهادیان شهردارمنطقه از اجرای رای کمیسیون ماده صد در هاشمیه 93 محدوده بوستان خورشید خبر داد.
    اجرای رای کمیسیون ماده صد در منطقه 9

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، حسین فرهادیان شهردارمنطقه از اجرای رای کمیسیون ماده صد در هاشمیه 93 محدوده بوستان خورشید خبر داد.

     همواره ساخت و سازهای غیر مجاز ، بدون مجوز و غیر اصولی از دغدغه های مدیریت شهری جهت رفاه شهروندان و حرکت در مسیرمنشور حقوق شهروندی شهرداری مشهد بوده، چرا که این گونه املاک فاقد اصول مهندسی بوده ، لذا موجبات ایجاد خطر برای ساکنین و مجاورین در زمان مخاطرات طبیعی مانند زلزله ، سیل و ...  را فراهم می آورد . از این رو در تاریخ 14/5/1399  و در راستای رای قلع صادره از کمیسیون ماده صد و با اخذ نیابت اجرا ازمعاونت محترم دادستانی وسرپرست دادسرای ناحیه 7 شهرسازی نسبت به قلع طبقه همکف در بافت منتهی به بوستان  خورشید اقدام گردید.

    به گفته شهردار منطقه طی هماهنگی صورت گرفته با بخش های مختلف شامل آتش نشانی ، اورژانس پزشکی ، شرکت های آب ، برق ،گاز ،اورژانس اجتماعی 123 ، اجرائیات شهرداری ، خدمات شهری و با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط پیمانکار بخش خصوصی رفع تخلف مذکور صورت گرفت.

    وی در پایان از شهروندان درخواست نمود از هر گونه احداث بنا بدون اخذ مجوزات و خرید و فروش املاک فاقد مجوز و دارای پلمپ قضائی جدا خودداری نمایند و ضمن استعلام از شهرداری در خصوص پاسخگوئی قانونی به املاک اطمینان حاصل نمایند.

     

     

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد