فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶ ۱۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfZitmF2YYg2LPYp9iy2YogMiDar9mI2K8g2K7Yt9ix2Yog2K/YsSDZhdit2K/ZiNiv2Ycg2K7Yr9mF2KfYqtmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2YbYt9mC2YcgOQ==

به منظور ارتقای ایمنی و پاسخگویی به درخواست شهروندان صورت گرفت ؛

ایمن سازی 2 گود خطری در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از ساماندهی و ایمن سازی 2 گود در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، جواد اصغری با اعلام این خبر اظهار داشت : وجود گودبرداری های رها شده از سوی مالکین و عدم تعیین و تکلیف آنها سبب بروز خطرهای احتمالی برای امنیت شهر و شهروندان خواهد شد که براساس ماده صد قانون شهرداری ها ، تدابیر لازم به جهت حفظ امنیت شهر و اماکن عمومی از هرگونه خطر اتخاذ شده است .

شهردار منطقه 9 در ادامه افزود : طبق ماده صد قانون شهرداری ها
، مدیریت شهری اخطارهای لازم را به مالکین جهت رفع خطر از بناهای فاقد مجوز و استحکام و همچنین دیوارهای خطری در اماکن عمومی صادر و پیگیری می نماید که در صورت عدم اقدام توسط مالکین در مهلت مقرر ، شهرداری می تواند راﺳﺄ نسبت به رفع خطر و اجرای رای صادره از سوی کمیسیون ماده صد اقدام نماید.

اصغری تصریح کرد : طی بازدید های مستمر بعمل آمده ، گودهای رها شده در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 شناسایی شده است که از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به ایمن سازی 4 گود خطری اقدام شده است .

شهردار منطقه 9 از ایمن سازی و پر کردن گودهای خطری طی هفته گذشته خبر داد و گفت : باتوجه به وجود 2 گود خطری در خیابان وکیل آباد 52 و لزوم ایمن سازی آنها به منظور حفظ امنیت شهروندان و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی ، نسبت به پر کردن آنها با مجموع مساحت 6 هزار و 600 متر مکعب اقدام شد .

شهردار منطقه 9 در پابان با اشاره به اینکه تمامی گودها خطری نیستند بیان داشت : اجرای گودبرداری با روش های اصولی و رعایت تمامی نکات فنی و همچنین استفاده از سازه های نگهبان مناسب ، می تواند از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر جلوگیری کرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4226485888163
Qt: 2.6170425415039