چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYqtmF2KfZhSDYudmF2YTZitin2Kog2LnZhdix2KfZhtmKINin2K3Yr9in2Ksg2YHYp9iyINiz2YjZhSDYqNmI2LPYqtin2YYg2YjZgdinINiv2LEg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXZhti32YLZhyA5

اتمام عملیات عمرانی احداث فاز سوم بوستان وفا در شهرداری منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اتمام عملیات عمرانی پروژه فاز سوم بوستان وفا با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، جواد اصغری با اعلام این خبر اظهار داشت : بوستان وفا با 21 هکتار وسعت به عنوان یکی از بوستان های بزرگ شهری منطقه 9 در حاشیه بولوارهای پیروزی ، دلاوران و شهید فکوری واقع شده که از سال 92 در اختیار شهروندان قرار دارد و در حال حاضر پروژه های طرح توسعه این بوستان در دست اجرا می باشد.

شهردار منطقه 9 در ادامه افزود : پروژه احداث فاز سوم بوستان وفا در راستای اجرای طرح های توسعه این بوستان در زمینی به مساحت 2 هکتار در مجاورت پردیس تئاتر شهر اجرا شده است .

اصغری در تشریح جزئیات این پروژه بیان داشت : اجرای فضای سبز ، نصب سیستم روشنایی ، جانمایی مبلمان پارکی ، احداث آبنما ، طراحی و ساخت آب راهه هایی با طرح های چشم نواز ، آمفی تئاتر روباز و ... از امکانات اجرا شده در این طرح می باشد .

شهردار منطقه 9 با اشاره به اعتبار 30 میلیارد ریالی این پروژه خاطر نشان کرد : عملیات اجرایی این پروژه در سال گذشته آغاز و اکنون با اتمام اقدامات عمرانی ، آماده بهره برداری می باشد .

اصغری در پایان با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی در حال اجرا در بوستان وفا ، عنوان نمود : پروژه تکمیلی دیگری در قالب طرح های توسعه این بوستان و احداث مسیری برای دسترسی به پردیس تئاتر شهر در ضلع حاشیه بلوار شهید فکوری در حال اجراست که با 35 درصد پیشرفت فیزیکی اکنون در مرحله محوطه سازی و ابنیه قرار دارد .

منبع:
آدرس کوتاه شده: