دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۰۶ ۱۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqIDcwINiv2LHYtdiv2Yog2KfYrdiv2KfYqyDZgdin2LIgMSDYqNmI2LPYqtin2YYg2KzZhtqv2YTZiiDYqNmH2KfYsSDYr9ixINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2YbYt9mC2YcgOQ==

شهردار منطقه 9 مشهد خبر داد ؛

پیشرفت 70 درصدی احداث فاز 1 بوستان جنگلی بهار در شهرداری منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی فاز یک پروژه احداث بوستان 6 هکتاری بهار در مجاورت بوستان خورشید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، جواد اصغری با اعلام این خبر بیان داشت : بوستان جنگلی بهار به عنوان یکی از پروژه های طرح توسعه بوستان 400 هکتاری خورشید است که در هاشمیه 65 و در مجاورت بوستان خورشید واقع شده است.

شهردار منطقه 9 در ادامه افزود : پروژه احداث بوستان بهار در مساحتی بالغ بر 6 هکتار با اعتبار 120 میلیارد ریال در قالب 3 فاز اجرا خواهد شد که در آن اجرای امکاناتی از جمله کاشت گونه های گیاهی متنوع ، جانمایی مبلمان پارکی، احداث معابر، سکوهای نشیمن و ... در نظر گرفته شده است .

اصغری تصریح کرد : فاز اول این پروژه به مساحت 4 هزار مترمربع با اعتبار 30 میلیارد ریال حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با تکمیل و برقراری سیستم روشنایی آن ، امکان استفاده شهروندان از این بوستان جنگلی بزودی فراهم خواهد شد .

شهردار منطقه 9 با اشاره به توپوگرافی این بوستان ، اظهار داشت : بوستان جنگلی بهار دارای حدود 3 هزار اصله درخت می باشد که به لحاظ موقعیت مکانی متصل به کوه است و باتوجه به قرارگیری این بوستان در مجاورت بوستان خورشید ، امکان دسترسی شهروندان به مسیر کوهپیمایی واقع در بوستان خورشید را فراهم می سازد.

اصغری در پایان با اشاره به لزوم ایجاد هماهنگی بین خواسته های شهروندان و نوع خدمات ارائه شده توسط سیستم مدیریت شهری، خاطر نشان کرد : اجرای این پروژه باتوجه به درخواست های اهالی و نیازسنجی صورت گرفته در دستور کار اجرایی این منطقه قرار گرفته است .

منبع:
آدرس کوتاه شده: