فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱ ۲۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2YHYudin2YTZitiqIDQg2K7ZiNiv2LHZiNmKINmB2YjYsdmK2Kog2YfYp9mKINi52YXYsdin2YbZiiDZiCDYrtiv2YXYp9iq2Yog2K/YsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdmG2LfZgtmHIDk=

با هدف پاسخگویی عملیاتی به درخواست های شهروندان صورت گرفت ؛

فعالیت 4 خودروی فوریت های عمرانی و خدماتی در شهرداری منطقه 9

جواد اصغری ، شهردار منطقه 9 مشهد از فعالیت 4 خودرو و 24 موتور سیکلت برای انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی به منظور تاکید بر اصل سرعت و دقت در پیگیری و پاسخگویی عملیاتی به درخواست های شهروندان منطقه در اسرع وقت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری با اشاره به این موضوع که ارتباط دوسویه بین شهروندان و شهرداری زمینه ساز افزایش مشارکت شهروندان در اداره بهینه شهر و همکاری آنان با مدیریت شهری می شود، عنوان کرد : مشارکت شهروندان سرمایه ای عظیم برای مدیریت شهری در راستای ارتقای کیفی سطح ارائه خدمات می باشد .

شهردار منطقه 9 تصریح کرد : ارائه خدمات شهرداری زمانی ارزشمندتر می شود که بتوان نیازهای مردم را به موقع و در اسرع وقت برطرف کرد که در همین راستا ضمن استفاده مطلوب از مشارکت عمومی شهروندان می بایست راه های ارتباطی بین شهرداری و شهروندان نیز تقویت گردد.

اصغری خاطر نشان کرد : باتوجه به وسعت 4هزار و 450 هکتاری محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 و لزوم برطرف سازی نیاز شهروندان، استفاده بهینه از امکانات و دسترسی مناسب به نقاط صعب العبور، 24 موتور سیکلت با عنوان متصّدی محله نسبت به رفع درخواست های مردمی در حوزه خدمات شهری این منطقه فعالیت می نمایند .

شهردار منطقه 9 اظهار داشت: این واحد های گشتی در بازدید های مستمر و شبانه روزی، علاوه بر پیگیری پیام های شهروندان، نواقص احتمالی در محلات را رصد و در اولین فرصت نسبت به رفع آن ها اقدام خواهند کرد .

وی بیان داشت : برای پیگیری به موقع و مطلوب به درخواست‌های شهروندان در حوزه های فنی و عمران و ترافیک، پیگیری پیام های مرکز ارتباطات مردمی 137 و پیام های مردمی جراید، فضای مجازی و چشم شهر، 3 خودرو فوریت های عمرانی و ترافیکی با تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز به صورت پایلوت در شهرداری منطقه 9 طراحی و عملیاتی شده است.

شهردار منطقه 9 افزود : علاوه بر 3 خودرو فعالیت های عمرانی که پیام های مردمی 137 ، چشم شهر و ... را پیگیری و رفع می نمایند، خودروی دیگری در خصوص پاسخگویی عملیاتی به درخواست های مردمی مرتبط با اداره خدمات شهری این منطقه ، به شهروندان ارائه خدمات می دهد.

اصغری یادآور شد : با این اقدام بسیاری از درخواست های شهروندان در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به نتیجه رسیده که راه اندازی خودروهای مذکور جهت پاسخگویی عملیاتی به درخواست های مردمی تاثیر بسزایی در افزایش سطح رضایتمندی شهروندان داشته است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: