فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۰۰ ۱۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KrYtNix2YrYrSDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YfYp9mKINiv2YfZhyDZiNmE2KfZitiqINmIINin2YXYp9mF2Kog2K/YsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdmG2LfZgtmHIDk=

شهردار منطقه 9 مشهد خبر داد ؛

تشریح برنامه های دهه ولایت و امامت در شهرداری منطقه 9

جواد اصغری شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه ولایت و امامت در منطقه 9 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری با بیان این‌که شهرداری این منطقه همزمان با دهه ولایت برنامه‌های متنوعی را برنامه ریزی کرده است ، اظهار داشت : ایام نورانی و با برکت دهه امامت و ولایت فرصت ارزشمندی برای تبلیغ و ترویج فلسفه پیام غدیر و توسعه و تعمیق آموزه های علوی است.

اصغری خاطر نشان کرد : از مهمترین برنامه های شهرداری منطقه 9 در این دهه می توان به برگزاری همایش "امیر بیکران" همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل نمایش آیینی با محوریت ولایت امام علی (ع) ، سخنرانی اساتید مجرب از جمله استاد حورائی ، دکتر متحدین و دکتر صادقیان ، اجرای گروه های سرود ، نورافشانی ، برپایی غرفه های خوشنویسی و کودک ... در کوه پارک مشهد اشاره کرد .

شهردار منطقه 9 در ادامه بیان داشت : این ویژه برنامه که به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت برنامه ریزی گردیده از دوم الی هشتم مردادماه در کانون 3 کوه پارک با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط روباز برگزار می گردد.

اصغری اظهار داشت : اجرای کاروان های شادی ، آذین بندی محلات ، مغازه ها و فضا آرایی سطح منطقه با استفاده از المان های شمسه و بیش از یک هزار پرچم الوان آویز و 18 هزار متر طول ریسه رنگی از دیگر اقدامات شهرداری منطقه 9 در این دهه بوده است.

شهردار منطقه 9 در پایان افزود : ویژه برنامه فرزندان علی (ع) با هنرنمایی کودکان در قالب اجرای سرود ، دکلمه ، نقاشی ، عکس و فیلم با محوریت غدیر و با هدف آشنایی با مفاهیم غدیرخم نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در این منطقه بوده است .

منبع:
آدرس کوتاه شده: