فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۴۱ ۲۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KLYutin2LIg2LnZhdmE2YrYp9iqINin2KzYsdin2YrZiiDZgdin2LIg2KrZg9mF2YrZhNmKINm+2LHZiNqY2Ycg2YPYp9mG2KfZhCDYrNmF2Lkg2KLZiNix2Yog2KLYqCDZh9in2Yog2LPYt9it2Yog2KjZhNmI2KfYsSDYrtin2YLYp9mG2Yog2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHINu5

آغاز عملیات اجرایی فاز تکمیلی پروژه کانال جمع آوری آب های سطحی بلوار خاقانی در منطقه ۹

پروژه احداث کانال جمع آوری آبهای سطحی شهید فکوری -خاقانی به طول ۱۳۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال با هدف رفع کامل آب افتادگی در معابر فرعی حین بارندگی در حال اجرا می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، پروژه کانال جمع آوری آب های سطحی بلوار شهید فکوری - خاقانی باهدف رفع کامل آب افتادگی معابر فرعی حین بارندگی به طول ۱۳۰۰ متر از شهید فکوری ۷۱ تا میدان آل شهیدی و در امتداد مسیر تا انتهای بلوار خاقانی اجرا شده است.
گفتنی است این پروژه که در معابر فرعی انتهای بلوار خاقانی نیز اجرا شده در فاز تکمیلی با آغاز عملیات حفاری به طول ۱۳۰متر در حدفاصل خاقانی ۳۳ و ۳۵ اجرایی گردیده است.
لازم بذکر است پروژه احداث کانال جمع آوری آبهای سطحی شهید فکوری- خاقانی با اعتباری بالغ بر ۳۲میلیارد ریال از آذرماه سال گذشته آغاز و در اواسط مردادماه سال جاری با اتمام عملیات عمرانی فاز تکمیلی، به بهره برداری خواهد رسید.
منبع:
آدرس کوتاه شده: