فهرست طبقات
دوشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ۱۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی در کوه پارک مشهد

حدفاصل کانون 1 و 2 اجرا می شود؛

احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی در کوه پارک مشهد

این پروژه با اعتبار بیش از 52 میلیارد ریال در مساحت 10 هزار متر مربع به طول 800 متر از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی حدفاصل کانون 1 و 2 در کوه پارک مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: مجموعه کوه پارک مشهد در قالب 5 کانون با موضوعات مختلفی همچون خانواده و سرگرمی، هنر و مفاخر، استقامت و ورزش و رویدادها احداث شده و دارای جاذبه های طبیعی و چشم اندازهای زیبایی است.

اصغری ادامه داد: پروژه های فضای سبز، عمرانی و فرهنگی زیادی در کوه پارک مشهد در حال اجراست که از جمله آن میتوان به احداث مسیر پیاده روی حدفاصل کانون 1 و 2 اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتبار بیش از 52 میلیارد ریال در مساحت 10 هزار متر مربع به طول 800 متر از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد با بیان اینکه این مسیر تا پایان خرداد ماه به بهره برداری می رسد، اضافه کرد: تایل گذاری، احداث مسیر دوچرخه، ایجاد استراحتگاه، نصب مبلمان شهری از اقداماتی است که در این پروژه اجرا می گردد.

شایان ذکر است احداث بزرگترین مجموعه بازی کودکان، نصب بلندترین میل پرچم، پیش بینی فضاهای ورزشی، آبشار، احداث تفرجگاه ها و استراحت گاه ها، مجموعه طبیعت گردی برای آشنایی بیشتر شهروندان با گونه های گیاهی و جانوری و... از امکاناتی است که در پروژه کوه پارک مشهد در نظر گرفته شده است.

منبع: