فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
آغاز اجرای 21 هزار متر مربع نقاشی دیواری در محله صابر منطقه 9

با اعتبار 4.5 میلیون ریال انجام می شود؛

آغاز اجرای 21 هزار متر مربع نقاشی دیواری در محله صابر منطقه 9

پروژه اجرای 21 هزار مترمربع نقاشی دیواری در محله صابر به تازگی آغاز شده و اواسط تیر ماه سال جاری به پایان می رسد.

شهردار منطقه 9 مشهد از آغاز اجرای 21 هزار متر مربع نقاشی دیواری در محله صابر این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: به منظور زیباسازی بصری و هویت بخشی به فضای شهری منطقه، هر ساله نقاشی دیواری در مناسبت های مختلف و فواصل سال با نقش و نگارهای زیبا توسط مدیریت شهری اجرا می شود.

اصغری ادامه داد: در این اقدام با طراحی و نقاشی دیوار مدارس، بوستان ها و معابر با استفاده از رنگ و نقش های شاد، فضایی زیبا و با نشاط برای شهروندان ایجاد می شود.

وی اظهار داشت: در تازه ترین اقدام شهرداری این منطقه در زمینه اجرای نقاشی دیواری، با نظرسنجی از شهروندان و بررسی کارشناسی صورت گرفته، معابر محله صابر در این منطقه در اولویت اجرای پروژه نقاشی دیواری قرار گرفت.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: به همین منظور پروژه اجرای 21 هزار مترمربع نقاشی دیواری در محله صابر به تازگی آغاز شده و اواسط تیر ماه سال جاری به پایان می رسد.

جواد اصغری خاطرنشان کرد: این نقاشی دیواری ها در سطوح 2 و 3 با اعتبار 4.5 میلیارد ریال براساس طرح های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد اجرا می شود.

وی در پایان یادآور شد: طی سال گذشته بیش از 7 هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر و بوستان های سطح منطقه اجرا گردیده است.

منبع: