فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۷ ۲۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
زیرسازی و اجرای روکش آسفالت 7 هزار مترمربع از معابر خاکی در منطقه 9

طی یک هفته گذشته انجام شد؛

زیرسازی و اجرای روکش آسفالت 7 هزار مترمربع از معابر خاکی در منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای 7 هزار مترمربع زیرسازی و روکش آسفالت معابر خاکی این منطقه طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری گفت: تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش رفاه حال شهروندان، ارتقاء زیبایی بصری و فضاسازی محیط شهری از اهداف اجرای زیرسازی، روکش آسفالت و حذف معابر خاکی در این منطقه است.

اصغری اظهار داشت: طی یک هفته گذشته 7 هزار مترمربع از معابر خاکی این منطقه در معابر فرعی ابتدای بولوار نماز و بوستان بانوان در باغ وکیل آباد با استفاده از 950 تن آسفالت زیرسازی و روکش آسفالت شده است.

وی ضمن اشاره به اقدامات شهرداری منطقه 9 در این زمینه طی سال 99، اذعان داشت: براساس نیاز سنجی و اولویت بندی صورت گرفته، طی سال گذشته 415 هزار متر مربع آسفالت در معابر این منطقه انجام شده که 111 هزار مترمربع از این مقدار مربوط به معابر خاکی بوده است.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: بولوارهای شهید فکوری، هفتم تیر، وکیل آباد، خاقانی، شهید عارفی، هاشمیه، پیروزی، هنرستان، کوثر، نماز، اقبال لاهوری و ... از معابری بودند که از ابتدای سال 99 با استفاده از 44 هزار و 100 تن آسفالت مرمت و نوسازی شدند.

جواد اصغری در پایان اضافه کرد: در این پروژه، آسفالت خیابان صابر بعنوان بافتی ناکارآمد و مستعد توسعه با تراکم جمعیتی بالا با مساحت 16 هزار متر مربع و با استفاده از 2100 تن آسفالت اجرا شد که رضایت شهروندان در این محدوده را در پی داشت.

منبع: