فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ۳۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
پاسخگویی به 3962 پیام مردمی مربوط به حوزه نظارت بر ساخت و سازهای منطقه 9 در سامانه 137

طی یکسال گذشته صورت گرفت؛

پاسخگویی به 3962 پیام مردمی مربوط به حوزه نظارت بر ساخت و سازهای منطقه 9 در سامانه 137

از ابتدای سال 99 بیش از 3960 پیام توسط شهروندان این منطقه در حوزه نظارت بر ساخت و سازها در سامانه مرکز ارتباطات مردمی 137 ثبت گردیده که درکمترین زمان ممکن پیگیری و پاسخگویی مطلوب شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: از ابتدای سال جاری به 3962 پیام مردمی ثبت شده در سامانه 137 مربوط به حوزه نظارت بر ساخت و سازهای این منطقه به صورت مطلوب پاسخگویی شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری ضمن اعلام این خبر گفت: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی مناسب و به موقع و در نتیجه افزایش رضایتمندی شهروندان از اولویت های خدمت رسانی در این منطقه است.

اصغری ادامه داد: برای رسیدن به این مهم سعی بر این است تا به محض دریافت درخواست های شهروندی در مرکز ارتباطات مردمی 137، این پیام ها به صورت مجدانه تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری و پاسخگویی گردد.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال 99 بیش از 3960 پیام توسط شهروندان این منطقه در حوزه نظارت بر ساخت و سازها در سامانه مرکز ارتباطات مردمی 137 ثبت گردیده که درکمترین زمان ممکن پیگیری و پاسخگویی مطلوب شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد تاکید کرد: رفتار قانونی و جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز در دستور کار این منطقه قرار دارد و تمام درخواست های مردمی 137 در این خصوص، توسط کارشناسان منطقه بازدید شده و در صورت احراز تخلف ملک، پس از صدور اخطار، نسبت به تشکیل پرونده و ارسال به کمیسیون ماده 100 اقدام می شود.

جواد اصغری در ادامه اظهار داشت: در سال گذشته از 6700 مورد تخلف ساختمانی جلوگیری و اخطاریه های لازم صادر شده و 1865 مورد واحد غیرمجاز پلمپ گردیده است.

وی اضافه کرد: طی این مدت 3 هزار مورد از پرونده های متخلفان برای تعیین تکلیف به کمیسیون ماده 100 فرستاده شده و 70 مورد رای قلع بنا و 24 مورد رای براساس بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها در سطح منطقه اجرا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان رسیدگی به مشرفیت و مزاحمت، بررسی کاربری و تفکیک غیر مجاز اراضی و املاک، جمع آوری 6 مورد دیوار و تخریب پی غیر مجاز را از دیگر فعالیت های شهرداری این منطقه در خصوص برخورد با متخلفان ساختمانی در جهت ارتقاء سطح ایمنی و رعایت استحکام بنا در ساخت و سازها عنوان کرد.

منبع: