فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ۳۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح محله ما در منطقه 9

در بهار سال 1400 به بهره برداری می رسد؛

اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح محله ما در منطقه 9

این پروژه ها در خیابان خاقانی 33 (محله زکریا) به مساحت 1700 مترمربع و لادن (محله گلدیس) با 1800 مترمربع وسعت در حال اجراست و در خیابان بهارستان (محله طالقانی) نیز در مساحت 1350 مترمربع به زودی اجرا می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح "محله ما" در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس نظرسنجی از شهروندان در خصوص نیازهای محله که یکی از مراحل اجرای طرح "محله ما" در مناطق است، بهسازی پیاده روهای محلات زکریا، گلدیس و طالقانی در حال اجراست.

اصغری تصریح کرد: این پروژه ها در خیابان خاقانی 33 (محله زکریا) به مساحت 1700 مترمربع و لادن (محله گلدیس) با 1800 مترمربع وسعت در حال اجراست و در خیابان بهارستان (محله طالقانی) نیز در مساحت 1350 مترمربع به زودی اجرا می شود.

وی با بیان اینکه پروژه بهسازی پیاده روها در این محلات در اواخر بهار 1400 به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: این پروژه ها با اعتبار 14 میلیارد و 500 میلیون ریال در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد اظهار داشت: در نظرسنجی صورت گرفته علاوه بر درخواست های متعدد شهروندان مبنی بر بهسازی پیاده روها، بازپیرایی بوستان پیچک در هاشمیه 45 نیز مطرح شده بود که این پروژه در قالب طرح محله ما طراحی شد و اکنون با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در حال اجراست.

اصغری ادامه داد: بازسازی زمین ورزشی، بازپیرایی سیستم روشنایی و نصب و تعمیر مبلمان پارکی در این بوستان از اقداماتی است که در این پروژه انجام می شود.

وی در پایان تصریح کرد: در سال گذشته 9 پروژه بهسازی پیاده روها در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 با مجموع مساحت 21 هزار متر مربع با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال اجرا شده است.

شایان ذکر است این پروژه های در خیابان های حق شناس، رودکی، سرافرازان 9، حافظیه 6 ، 19 بهمن، دهخدا، نیاوران، ویلا و نخل تعریف و اجرا شده است.

منبع: