فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶ ۷۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
بازسازی و تجهیز سالن های ورزشی منطقه 9 شهرداری مشهد

شهردار منطقه 9 مشهد خبر داد؛

بازسازی و تجهیز سالن های ورزشی منطقه 9 شهرداری مشهد

براساس نیاز سنجی صورت گرفته، مجموعه های ورزشی شهید صیاد شیرازی، خاقانی و سرافرازان تجهیز و بازسازی می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری شهردار این منطقه گفت: طی سال های اخیر، طرح های توسعه کیفی و کمی فضاهای ورزشی سطح منطقه با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت و ارتقاء سلامت شهروندان به صورت جدی پیگیری و اجرا شده است.

اصغری در خصوص امکانات ورزشی این منطقه تصریح کرد: 20 زمین ورزشی روباز و 5 سالن ورزشی سرپوشیده با مساحت مجموع 60 هزار مترمربع برای ورزش های فوتسال، والیبال، بسکتبال، پینگ پنگ، بدمینتون، اسکیت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، ورزش های رزمی و ... در اختیار شهروندان این منطقه قرار دارد.

وی اذعان داشت: سالن های ورزشی شهید صیاد شیرازی (نبش شهید صیاد شیرازی 17)، سرافرازان (نبش سرافرازان 13)، خاقانی (حدفاصل خاقانی 11 و 13)، وکیل آباد (بوستان وکیل آباد) و نماز (نماز 1.16) نیز سالن های سرپوشیده منطقه هستند که از ساعت 7 الی 17 ویژه بانوان و از ساعت 17الی 24 ویژه آقایان خدمات ورزشی ارائه می دهند.

شهردار منطقه 9 مشهد به تجهیز و بازسازی سالن های ورزشی سطح منطقه اشاره کرد و افزود: 5 هزار و 200 متر مربع از اماکن ورزشی سرپوشیده منطقه 9 با اعتبار 11 میلیارد ریال بازسازی و تجهیز خواهد شد.

جواد اصغری خاطرنشان کرد: در این پروژه کفپوش مجموعه های ورزشی خاقانی و شهید صیاد شیرازی تعویض می شود و علاوه بر اجرای 900 مترمربع نقاشی دیواری در مجموعه ورزشی سرافرازان، دستگاه های بدنسازی این مجموعه نیز تکمیل خواهد شد.

وی در پایان به بازسازی و رنگ آمیزی زمین ورزشی روباز آزادگان در پایداری 4 نیز اشاره کرد و افزود: پروژه بازسازی سالن های ورزشی شهرداری منطقه 9 طی یک ماه آینده به اتمام می رسد.

شایان ذکر است در سال گذشته 4 مجموعه دستگاه های بدنسازی پارکی شامل 33 دستگاه با اعتبار 1 میلیارد ریال بوستان رهایی (سرافرازان 18.3)، بهامین (شهید صیاد شیرازی 65)، پادگان شهید برونسی سپاه امام رضا (ع) و مجتمع فرهنگی امام علی (ع) واقع در شهید فکوری 47.1 جانمایی و نصب شده است.

منبع: