فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۳۹ ۷۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
خودروی فوریت‌های ترافیکی در منطقه ۹ آماده به کار شد

برای اولین بار در شهرداری مشهد؛

خودروی فوریت‌های ترافیکی در منطقه ۹ آماده به کار شد

برای پیگیری به موقع و مطلوب به درخواست‌های شهروندان و رفع مشکلات احتمالی در زمینه حمل و نقل و ترافیک، خودروی های فوریت های ترافیکی با تجهیزات و ابزار مورد نیاز، به صورت پایلوت در شهرداری منطقه 9 طراحی و عملیاتی شده است.

شهردار منطقه ۹ مشهد از تجهیز و بکارگیری خودروهای فوریت های ترافیکی برای خدمت‌رسانی و انجام اقدامات ترافیکی برای اولین بار در مشهد مقدس در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ مشهد جواد اصغری ضمن اعلام این خبر گفت: بسیاری از موارد اعلامی شهروندان در خصوص تجهیزات و اقدامات ترافیکی را می توان در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به نتیجه رساند و این سرعت عمل و دقت در پیگیری درخواست ها، تاثیر بسزایی در افزایش سطح رضایتمندی شهروندان خواهد داشت.

اصغری ادامه داد: برای پیگیری به موقع و مطلوب به درخواست‌های شهروندان و رفع مشکلات احتمالی در زمینه حمل و نقل و ترافیک، خودروی های فوریت های ترافیکی با تجهیزات و ابزار مورد نیاز، به صورت پایلوت در شهرداری منطقه 9 طراحی و عملیاتی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این خودرو به صورت شبانه روزی در حال گشت زنی و رسیدگی به درخواست های شهروندان و رفع موارد اعلام شده به مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ می باشد.

شهردار منطقه ۹ مشهد یادآور شد: این خودرو همانند یک جعبه ابزار بزرگ و سیار همه تجهیزات مورد نیاز همچون موتور برق، مخازن آب و چسب، انواع تابلوها، ابزار و تجهیزات نصب، نردبان، بالابر برای حمل وسایل سنگین و سایر ابزارهای مناسب را دارد و برج نوری با ارتفاع قابل تنظیم برای روشنایی محیط اطراف جهت انجام ماموریت‌های محوله در شب بر روی این خودرو نصب شده است.

شایان ذکر است پیش از این، در سال جاری جهت پاسخگویی عملیاتی به نیازهای عمرانی و خدمات شهری نیز خودروهای فوریت های 137 در این دو حوزه راه اندازی شده و با حضور در محل مورد درخواست شهروندان، ماموریت‌های محوله را انجام می‌دهند.

منبع: