فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶ ۱۵
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای 415 هزار مترمربع آسفالت معابر در منطقه 9

از ابتدای سال 99 انجام شد؛

اجرای 415 هزار مترمربع آسفالت معابر در منطقه 9

براساس نیاز سنجی و اولویت بندی صورت گرفته، طی سال جاری 415 هزار متر مربع آسفالت در معابر این منطقه انجام شده که 111 هزار مترمربع از این مقدار مربوط به معابر خاکی بوده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای 415 هزار مترمربع زیرسازی و روکش آسفالت معابر سطح منطقه طی سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری با بیان اینکه حذف معابر خاکی، اجرای روکش و لکه گیری آسفالت یکی از خدمات مدیریت شهری است، گفت: به منظور ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، آسفالت معابر منطقه 9 به طور مستمر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

اصغری ادامه داد: براساس نیاز سنجی و اولویت بندی صورت گرفته، طی سال جاری 415 هزار متر مربع آسفالت در معابر این منطقه انجام شده که 111 هزار مترمربع از این مقدار مربوط به معابر خاکی بوده است.

وی تصریح کرد: بولوارهای شهید فکوری، هفتم تیر، وکیل آباد، خاقانی، شهید عارفی، هاشمیه، پیروزی، هنرستان، کوثر، نماز، اقبال لاهوری و ... از معابری بودند که از ابتدای سال 99 با استفاده از 44 هزار و 100 تن آسفالت شدند.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: در این پروژه، آسفالت خیابان صابر بعنوان بافتی ناکارآمد و مستعد توسعه با تراکم جمعیتی بالا با مساحت 16 هزار متر مربع و با استفاده از 2100 تن آسفالت اجرا شد که رضایت شهروندان در این محدوده را در پی داشت.

اصغری در پایان یادآور شد: آسفالت خیابان سرافرازان 55 به مساحت 1100 مترمربع با استفاده از 150 تن، تازه ترین اقدام شهرداری منطقه 9 در این زمینه می باشد.

منبع: