فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰ ۲۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اتمام بازسازی مجموعه ورزشی حاج حسین آقای ملک در باغ وکیل آباد تا پایان سال 99

با 10 میلیارد ریال اعتبار انجام شد؛

اتمام بازسازی مجموعه ورزشی حاج حسین آقای ملک در باغ وکیل آباد تا پایان سال 99

مجموعه ورزشی سرپوشیده حاج حسین آقا ملک واقع در باغ وکیل آباد یکی از امکانات ورزشی منطقه 9 است که با 700 مترمربع مساحت از سال 89 احداث و برای انجام ورزش های توپی و آمادگی جسمانی در اختیار شهروندان این منطقه قرار گرفته است.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: با اقدامات انجام شده، تا پایان سال جاری بازسازی مجموعه ورزشی حاج حسین آقا ملک در باغ وکیل آباد به پایان خواهد رسید و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری اظهار داشت: مدیریت شهری به عنوان نهادی خدمت رسان که امروزه یکی از مهمترین متولیان ترویج فرهنگ ورزش همگانی بین شهروندان به حساب می آید، با احداث مراکز ورزشی برای شهروندان و فراهم آوردن بستری مناسب جهت انجام فعالیت های بدنی و افزایش سطح سلامت و تندرستی آن ها، نقش تاثیرگذاری را در توسعه زیرساخت ها و اماکن ورزشی ایفا می کند.

اصغری خاطرنشان کرد: مجموعه ورزشی سرپوشیده حاج حسین آقا ملک واقع در باغ وکیل آباد یکی از امکانات ورزشی منطقه 9 است که با 700 مترمربع مساحت از سال 89 احداث و برای انجام ورزش های توپی و آمادگی جسمانی در اختیار شهروندان این منطقه قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بازسازی این مجموعه از بهمن ماه سال گذشته با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت و تا پایان سال 99 به اتمام می رسد.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: تعویض کفپوش سالن، اصلاح نورپردازی، احداث رختکن، سرویس های بهداشتی، اتاق مدیریت، بهسازی سیستم های سرمایشی، گرمایشی و تهویه هوا از اقداماتی است که در این مجموعه ورزشی انجام شده است.

اصغری در ادامه به بازسازی زمین ورزشی روباز آزادگان اشاره کرد و افزود: این زمین با 1000 مترمربع وسعت در پایداری 4 واقع شده و اجرای رنگ آمیزی و خط کشی، نصب فنس و بازپیرایی روشنایی از اقداماتی است که در بازسازی این زمین ورزشی اجرا شده است.

وی در پایان با بیان اینکه زمین ورزشی آزادگان به انجام ورزش های توپی اختصاص داده شده است، یادآور شد: این پروژه با اعتبار 5 میلیارد ریال اجرا شده و تا پایان سال 99 به پایان می رسد.

لازم به ذکر است طی سال جاری زمین روباز مجموعه ورزشی سرافرازان واقع در سرافرازان 13 نیز که مدتی به صورت زمین ورزشی آسفالتی مورد استفاده شهروندان قرار می گرفت به چمن مصنوعی به مساحت 1035 مترمربع با اعتبار 3.5 میلیارد ریال تجهیز شد.

منبع: