فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷ ۲۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای نورپردازی های ویژه در منطقه 9 همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400

با اعتبار 7 میلیارد ریال انجام شد؛

اجرای نورپردازی های ویژه در منطقه 9 همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400

همزمان با اجرای پروژه های طرح استقبال از بهار 1400، نورپردازی های ویژه ای در تقاطع های غیرهمسطح آزادی، جمهوری و پل شهید پرتویی توسط این منطقه با مجموع اعتبار 7 میلیارد ریال اجرا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای نورپردازی های ویژه در تقاطع های محوری این منطقه همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: نورپردازی معابر، یکی از موثرترین راه ها برای زیباسازی معابر شهری و ایجاد نشاط در فضاهای عمومی شهر مخصوصا در شب ها است.

اصغری ادامه داد: در همین راستا همزمان با اجرای پروژه های طرح استقبال از بهار 1400، نورپردازی های ویژه ای در تقاطع های غیرهمسطح آزادی، جمهوری و پل شهید پرتویی توسط این منطقه با مجموع اعتبار 7 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی تصریح کرد: در تقاطع غیر همسطح آزادی 140 عدد ریسه بلوطی 50 شعله ای به طول 25 متر با طرح آبشار نصب شده که در شب ها زیبایی خاصی به این محل بخشیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: تقاطع جمهوری نیز با استفاده از 140 چتر نوری با رنگ بندی و طرح پرچم ایران آذین بندی و نورپردازی گردیده است.

وی در خصوص پل شهید پرتویی نیز اظهار داشت: برای زیباسازی و نورپردازی این پل از 2500 مترطول ریسه سوزنی با طرح پرچم ایران استفاده شده است.

جواد اصغری در پایان اذعان داشت: علاوه بر این نورپردازی ها، در طرح استقبال از بهار رفع نواقص و تعمیرات آذین بندی های نوری سطح منطقه نیز در دستور کار قرار دارد.

منبع: