فهرست طبقات
شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ۲۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه 9 در شب گذشته

با بکارگیری 600 نیروی خدمات شهری؛

آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه 9 در شب گذشته

با شناسایی محل های آب افتادگی، نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدامات لازم صورت گرفته به طوری که در بارندگی های شدید شب گذشته هیچ آب افتادگی خطی در معابر این منطقه ثبت نشده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری این منطقه جهت رفع تجمع آب در معابر سطح این منطقه طی بارندگی های شب گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری با بیان اینکه شهرداری این منطقه آمادگی لازم را برای مقابله با بحران و حوادث احتمالی در فصل بارندگی دارد، گفت: با شناسایی محل های آب افتادگی، نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدامات لازم صورت گرفته به طوری که در بارندگی های شدید شب گذشته هیچ آب افتادگی خطری در معابر این منطقه ثبت نشده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اطلاعیه اداره هواشناسی مبنی بر شروع بارندگی ها از روز گذشته، تمامی نیروهای کارگری، تجهیزات و ماشین آلات این منطقه به حالت آماده باش درآمدند که تا پایان این بارش ها ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه 9 مشهد به اقدامات شهرداری این منطقه در شب گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: طی این مدت 4 دستگاه تانکر و خاور لجن کش، 15 دستگاه موتور پمپ، 1500 کیسه شن به کار گرفته شدند و 600 نفر نیروی کارگری و تمامی کارشناسان اداره خدمات شهری آماده باش بودند و هرگونه تجمع آب در معابر را کنترل و مهار می کردند.

شایان ذکر است طی سال های اخیر تمهیدات و اقدامات مختلفی توسط شهرداری منطقه در خصوص رفع کامل آب افتادگی معابر از قبیل احداث کانال های جمع آوری آب های سطحی، بازسازی و مرمت جداول، شستشو و لایروبی به موقع کانال ها، آموزش کارکنان در مواجهه با بحران، آماده باش نیروها، استقرار تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری انجام شده است.

منبع: