فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ ۱۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر منطقه 9

با استفاده 1600 تن آسفالت انجام شد؛

اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر منطقه 9

این پروژه از دی ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون 13 هزار مترمربع از معابر فرعی 3، 4، 5، 6، 7، معابر ابویسانی در خیابان صابر با استفاده از 1600 تن آسفالت روکش شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس نیازسنجی های صورت گرفته و در راستای ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، تمامی معابر فرعی خیابان صابر به عنوان بافتی ناکارآمد و مستعد توسعه با تراکم جمعیتی بالا روکش آسفالت می شود.

اصغری ادامه داد: این پروژه از دی ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون 13 هزار مترمربع از معابر فرعی 3، 4، 5، 6، 7، معابر ابویسانی در خیابان صابر با استفاده از 1600 تن آسفالت روکش شده است.

وی با بیان اینکه آسفالت تمامی معابر فرعی این خیابان با اعتبار 6 میلیارد ریال انجام خواهد شد، اظهار داشت: این پروژه با توجه به شرایط جوی و مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال 99 به پایان خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: علاوه بر اجرای روکش آسفالت در این محله، 1600 مترطول جدول و کانیوو در معابر فرعی خیابان صابر با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در حال احداث و بازسازی است و در بهار 1400 به اتمام می رسد.

جواد اصغری در پایان به اجرای پیاده روسازی در محله صابر اشاره کرد و بیان داشت: همراه با دیگر پروژه های عمرانی، پیاده روهای صابر یک نیز بازسازی می گردد.

شایان ذکر است یکی دیگر از پروژه هایی که در این محله در حال اجراست، احداث بوستانی به مساحت 10 هزار مترمربع واقع در صابر 1 (شهرستانی 13.7) است که از شهریور ماه سال جاری آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی در شش ماهه اول سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: