فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰ ۴۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن

با اعتبار 15 میلیارد ریال انجام می شود؛

ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن

شهردار منطقه 9 مشهد از ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن با اعتبار 15 میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: کوه پارک مشهد واقع در انتهای بولوار دلاوران با مجموعه ای از جاذبه های طبیعی و چشم اندازی زیبا از ماه های ابتدایی سال جاری در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

اصغری ادامه داد: مسیرهای متعددی برای دسترسی به محدوده گسترده کوه پارک در نظر گرفته شده است که یکی از این مسیرها به صورت آسفالتی سواره رو منتهی به کانون 5 کوه پارک با اعتبار 15 میلیارد ریال در حال احداث است.

وی اضافه کرد: این مسیر در انتهای بولوار لادن واقع شده و با اجرای 8500 مترمربع زیرسازی و آسفالت تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و در مواقع اضطراری بازگشایی می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد به مسیر دسترسی دیگری اشاره کرد و افزود: تیرماه سال جاری نیز در انتهای بولوار دلاوران مسیری به مساحت 6 هزار و 300 مترمربع برای دسترسی به کوه پارک احداث و به بهره برداری رسیده است.

وی در پایان تصریح کرد: این مسیر با اعتبار 20 میلیارد ریال احداث شده و به عنوان مسیری برای پیاده روی و دوچرخه سواری برای رسیدن به کوه پارک در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است مسیر اصلی ورودی کوه پارک به صورت سواره رو در انتهای خیابان شهید عارفی (نخل سابق) واقع شده است.

منبع: