فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ۳۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
کاشت 250 هزار بوته گل فصلی در باغ وکیل آباد

در طرح استقبال از بهار 1400 انجام می شود؛

کاشت 250 هزار بوته گل فصلی در باغ وکیل آباد

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای اقدامات عمرانی، خدماتی و فضای سبز در باغ وکیل آباد در راستای طرح استقبال از بهار 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری گفت: بوستان وکیل آباد با 70 هکتار مساحت دارای جاذبه های طبیعی و متشکل از 7 باغ به هم پیوسته است و یکی از محل هایی است که میزبان تعداد زیادی از شهروندان و زائرین در بهار می باشد.

اصغری خاطرنشان کرد: برای افزایش طراوت و زیبایی منظر این باغ در آستانه سال 1400، اقدامات گسترده ای در قالب طرح استقبال از بهار در حال اجراست.

وی تصریح کرد: بازپیرایی معابر، لایروبی و پاکسازی استخرها و رودخانه، بهسازی لانه ها و دان خوری پرندگان، رنگ آمیزی مبلمان پارکی، وسایل بازی کودکان و دستگاه های بدنسازی پارکی، بازپیرایی روشنایی و ... از اقدامات ویژه ای است که همزمان با استقبال از بهار 1400 در باغ وکیل آباد انجام می شود.

شهردار منطقه 9 اضافه کرد: یکی از شاخص ترین این اقدامات برای افزایش زیبایی محیط در این باغ، پروژه کاشت 250 هزار بوته گل فصلی است که تا پایان اسفند ماه به اتمام می رسد.

اصغری در پایان به اجرای اقدامات استقبال از بهار 1400 در بوستان خورشید اشاره کرد و افزود: در این بوستان نیز در آستانه فرارسیدن بهار بیش از 130 هزار بوته گل فصلی کاشته خواهد شد.

شایان ذکر است تا پایان سال جاری 28 المان گل توسط منطقه 9 جانمایی و نصب می شود و بیش از 1 میلیون و 400 هزار بوته گل فصلی و دائمی در سطح منطقه کاشته خواهد شد.

منبع: