فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۳ ۳۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اتمام پروژه محله ما در خیابان های 19 بهمن و نیاوران منطقه 9

با اعتبار 9 میلیارد ریال انجام شد؛

اتمام پروژه محله ما در خیابان های 19 بهمن و نیاوران منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اتمام بهسازی پیاده روی خیابان های 19 بهمن و نیاوران در قالب طرح محله ما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری ضمن اعلام این خبر گفت: طرح "محله ما" از سال 96 در چند گام در منطقه 9 در حال اجراست و از ابتدای سال جاری نیز این طرح براساس نیازسنجی و نظرسنجی از شهروندان و شورای اجتماعی محلات با طراحی و اجرای پروژه های متعدد بهسازی پیاده رو در 9 محله این منطقه آغاز گردید.

اصغری ادامه داد: بر همین مبنا 9 پروژه پیاده روسازی در خیابان های حق شناس، رودکی، سرافرازان 9، عماد خراسانی 8 (حافظیه 6)، 19 بهمن، دهخدا، نیاوران، ویلا و شهید عارفی (نخل) با مجموع مساحت 21 هزار متر مربع تعریف شده است.

وی خاطرنشان کرد: بهسازی پیاده روی خیابان های 19 بهمن با مساحت 2500 مترمربع و نیاوران به وسعت 3 هزار مترمربع به پایان رسیده و 7 پروژه دیگر این طرح با پیشرفت فیزیکی حدود 95 درصدی در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد با بیان اینکه بیش از 40 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه ها اختصاص یافته است، اذعان داشت: تمامی پروژه های این طرح تا پایان سال 99 به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

اصغری در پایان به اجرای گام دیگری از طرح محله ما طی ماه های اخیر در منطقه 9 اشاره کرد و افزود: در این گام که فاز دوم اجرای طرح محله ما در سال 99 است، 4 محدوده در محلات هنرستان، آب و برق، اقبال و لادن توسط اعضای شورای اجتماعی این محلات برای اجرای پروژه های عمرانی مشخص شده است.

شایان ذکر است این گام از طرح محله ما در مرحله نظر سنجی از شهروندان و طراحی پروژه در این محلات قرار دارد.

منبع: