فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲ ۳۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
ایمن سازی معابر منطقه 9 با استفاده از 8 هزار عدد تجهیزات ترافیکی

از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛

ایمن سازی معابر منطقه 9 با استفاده از 8 هزار عدد تجهیزات ترافیکی

شهردار منطقه 9 مشهد از ایمن سازی معابر سطح این منطقه با استفاده از 8 هزار عدد تجهیزات ترافیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری ضمن بیان مطلب فوق گفت: در راستای ایمن سازی معابر و روان سازی تردد وسائل نقلیه، از ابتدای سال جاری شهرداری منطقه 9 اجرای پروژه های مدیریت ترافیک در حوزه حمل و نقل و ترافیک را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: به همین منظور معابر سطح منطقه از طریق اجرای پروژه تعمیر، نگهداری و نصب تجهیزات ترافیکی و نصب و تعمیر تابلوهای ترافیکی ایمن سازی شده است.

اصغری تصریح کرد: در این پروژه 8 هزار عدد از انواع تجهیزات ترافیکی شامل میل باتومی، رفلکتور و ... و 2800 تابلوی ترافیکی در بولوارهای رضوی، خاقانی، هاشمیه، هفتم تیر، دلاوران، هنرستان و دیگر معابر و میادین سطح منطقه نصب شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد به دیگر پروژه های ترافیکی این منطقه از ابتدای سال جاری اشاره کرد و افزود: اجرای خط کشی محوری و عرضی گذرگاه های عابر پیاده و رنگ آمیزی سرعتگیرهای سطح منطقه، اجرای پروژه های اصلاح هندسی و ... از دیگر پروژه های ترافیکی این منطقه از ابتدای سال 99 می باشد.

اصغری در پایان به اقدامات طرح استقبال از بهار 1400 توسط اداره حمل و نقل و ترافیک این منطقه اشاره کرد و افزود: همزمان با اجرای این طرح اقدامات گسترده ای در خصوص رنگ آمیزی و تعویض تابلوهای ترافیکی فرسوده و معیوب و رفع نقص، تعمیر و نصب تجهیزات ترافیکی سطح منطقه در حال انجام است و تا 25 اسفندماه به پایان می رسد.

منبع: