فهرست طبقات
پنجشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ۵۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای 18 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 9

همزمان با طرح استقبال از بهار 1400؛

اجرای 18 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 9

ایجاد فضایی زیبا و با نشاط برای شهروندان در ایام نوروز از برنامه های کاری این منطقه در طرح استقبال از بهار 1400 است که اجرای نقاشی دیواری یکی از این اقدامات می باشد.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای 18 هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر این منطقه همزمان با فرارسیدن بهار 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری ضمن اعلام خبر فوق گفت: ایجاد فضایی زیبا و با نشاط برای شهروندان در ایام نوروز از برنامه های کاری این منطقه در طرح استقبال از بهار 1400 است که اجرای نقاشی دیواری یکی از این اقدامات می باشد.

اصغری با بیان اینکه دیوار بوستان ها و معابر، در این اقدام با استفاده از رنگ و نقش های شاد طراحی و نقاشی می گردد، افزود: اجرای 18 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه تا 25 اسفند ماه سال جاری در دستور کاری شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: 15 هزار مترمربع از این پروژه به صورت ویژه در محله صابر به عنوان محله ای کم برخوردار همزمان با طرح استقبال از بهار 1400 انجام می شود و 3 هزار متر مربع دیگر نیز در معابر و بولوارهای تعیین شده اجرا می گردد.

شهردار منطقه 9 مشهد خاطرنشان کرد: این نقاشی دیواری ها در دو سطح 2 و 3 با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال براساس طرح های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد اجرا می شود.

اصغری در پایان اظهار داشت: جشنواره پویش رنگ ها در قالب زیباسازی محلات نیز به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی شهرداری منطقه 9 پیشنهاد شده که در صورت تایید سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد همزمان با طرح استقبال از بهار 1400 اجرا خواهد شد.

منبع: