فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
جانمایی و نصب 28 المان گل توسط شهرداری منطقه 9

به منظور زیباسازی محیط شهری در بهار 1400؛

جانمایی و نصب 28 المان گل توسط شهرداری منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 1400، المان های گل متعددی توسط شهرداری این منطقه جانمایی و نصب می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: در آستانه فرارسیدن بهار 1400 و در راستای افزایش زیبایی بصری شهر و ارتقاء سطح سلامت روحی شهروندان، علاوه بر کاشت گسترده گل های فصلی و دائمی در سطح منطقه، 28 المان گل نیز توسط اداره فضای سبز منطقه جانمایی و نصب می گردد.

اصغری تصریح کرد: این المان ها در تقاطع غیرهمسطح جمهوری، میادین شهید کاوه، دلاوران، یادگاران، هاشمیه، سلمان، بولوارهای وکیل آباد، هاشمیه و ... اجرا می شود تا همزمان با نوروز 1400 طراوت و شادابی برای شهروندان و زائرین در این محدوده به ارمغان بیاورد.

وی با بیان اینکه این المان ها با طرح های ویژه و خلاقانه ساخته می شود، خاطرنشان کرد: از هزاران بوته گل فصلی در ساخت این المان ها استفاده می شود.

اصغری در پایان اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1 میلیون و 400 هزار بوته گل فصلی و دائمی با گونه های متنوع در بوستان ها، میادین، آیلند میانی بلوارها و 3 هزار نهال در هفته درختکاری (8 الی 15 اسفند) در سطح منطقه کاشته خواهد شد.

بازپیرایی چمن بوستان ها، رنگ آمیزی جداول و مبلمان پارکی، رنگ آمیزی و ایمن سازی دستگاه های بدنسازی پارکی و زمین بازی کودکان سطح منطقه، ساب زنی، رنگ آمیزی و رفع نقص آب نماها، بازپیرایی سیستم های روشنایی بوستان ها و ... از دیگر فعالیت هایی است که همزمان با فرارسیدن بهار 1400 در حوزه فضای سبز این منطقه انجام خواهد شد.

منبع: