فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲ ۳۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
شروع اقدامات استقبال از بهار 1400 در منطقه 9

با آغاز اقدامات عمرانی، فرهنگی، خدماتی و ... ؛

شروع اقدامات استقبال از بهار 1400 در منطقه 9

تمامی حوزه های خدماتی و اجرائی منطقه، برنامه ها و اقدامات شاخصی را برای استقبال هرچه مطلوب تر از بهار سال 1400 شروع کرده اند.

شهردار منطقه 9 مشهد از شروع اقدامات عمرانی، فرهنگی، خدماتی، فضای سبز و ترافیکی در سطح منطقه به منظور استقبال از بهار 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری ضمن اعلام این خبر گفت: تمامی حوزه های خدماتی و اجرائی منطقه، برنامه ها و اقدامات شاخصی را برای استقبال هرچه مطلوب تر از بهار سال 1400 شروع کرده اند.

اصغری تصریح کرد: برای افزایش زیبایی منظر شهری در آستانه سال 1400، طرح آذین بندی و نورپردازی معابر و میادین سطح منطقه به صورت گسترده اجرا خواهد شد و رنگ آمیزی جداول، المان ها و مبلمان شهری، شستشوی معابر و کانال های جمع آوری آب های سطحی، پاکسازی و رفع نازیبایی معابر و ... نیز در دستور کار اداره خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است.

وی اذعان داشت: در حوزه فضای سبز نیز گل های متنوع فصلی و دائمی در معابر، میادین، بوستان ها کاشته و بازپیرایی فضای سبز، اجرای طرح درختکاری، احداث و جانمایی المان های گل در سطح منطقه، رنگ آمیزی مبلمان پارکی در این طرح اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه 9 مشهد به اقدامات حوزه فنی و عمران نیز اشاره کرد و افزود: در این حوزه اقداماتی نظیر بهسازی و مرمت پیاده روها، لکه گیری آسفالت معابر، مرمت و بازسازی جداول فرسوده، جمع آوری و پاکسازی حفاری ها، ایمن سازی و زیباسازی محوطه پروژه ها، خط کشی عابر پیاده، رنگ آمیزی مسیرهای دوچرخه، سرعت گیر و سرعت کاه های آسفالتی، نصب تابلو و علائم ترافیکی و هشداردهنده و ... تا قبل از فرارسیدن بهار 1400 انجام می شود.

جواد اصغری در پایان خاطرنشان کرد: اجرای نقاشی دیواری، آذین بندی و فضاسازی بوستان ها، معابر و میادین منطقه، اجرای برنامه های فرهنگی به صورت مجازی، برپایی جشنواره ها و همایش های ورزشی متعدد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح منطقه از جمله فعالیتهای حوزه فرهنگی و اجتماعی در طرح استقبال از بهار 1400 می باشد.

منبع: