فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۰ ۳۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
کسب رتبه اول شهرداری منطقه 9 در حوزه خدمات شهری

براساس ارزیابی عملکرد شش ماهه مناطق اعلام شد ؛

کسب رتبه اول شهرداری منطقه 9 در حوزه خدمات شهری

براساس گزارش ارزیابی عملکرد شش ماهه مناطق که توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اعلام شد، منطقه 9 در حوزه خدمات شهری موفق به کسب مقام اول بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد شد.

شهرداری منطقه 9 مشهد در حوزه خدمات شهری موفق به کسب رتبه اول بین مناطق سیزدگانه شهرداری براساس ارزیابی عملکرد شش ماهه مناطق شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس گزارش ارزیابی عملکرد شش ماهه مناطق که توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اعلام شد، منطقه 9 در حوزه خدمات شهری موفق به کسب مقام اول بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد شد.

شهردار منطقه 9 مشهد اظهار داشت: اداره خدمات شهری این منطقه در ارزیابی عملکرد شش ماهه با کسب نمره 96.8 توانسته بالاترین رتبه را در اجرای اقدامات و جذب اعتبارات کسب کند.

وی با بیان اینکه خدمات گسترده و منظمی توسط حوزه خدمات شهری این منطقه ارائه می شود، اذعان داشت: رفت و روب 7 میلیون و 726 هزار مترمربع از معابر و جمع آوری 177 تن زباله، پاکسازی اراضی بایر و جمع آوری خاک و نخاله، شستشو و لایروبی جداول و کانال های هدایت آب های سطحی و ... به صورت روزانه و مستمر انجام می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان خاطرنشان کرد: پیشرفت و پویایی هر سیستم و سازمانی در گرو تلاش و همکاری روزافزون کارکنان به همراه تکریم ارباب رجوع است که این مهم در شهرداری منطقه 9 به صورت گسترده و موثر با همدلی و همکاری مضاعف به کار بسته شده و موجبات کسب موفقیت هایی را در حوزه های مختلف فراهم ساخته است.

منبع: