فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۰۳ ۲۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
بهره برداری از بوستان خطی 39 هزار مترمربعی در سرافرازان 13 تا پایان سال 99

شهردار منطقه 9 مشهد خبر داد؛

بهره برداری از بوستان خطی 39 هزار مترمربعی در سرافرازان 13 تا پایان سال 99

بوستان خطی سرافرازان 13 یکی از بوستان های در حال احداث منطقه است که در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد از احداث بوستان خطی 39 هزار مترمربعی در سرافرازان 13 تا پایان سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: منطقه 9 شهرداری مشهد با دارا بودن 99 بوستان و 700 هکتار فضای سبز، حدود 80 مترمربع سرانه فضای سبز به ازای هر شهروند دارد که از سبزترین مناطق شهری مشهد مقدس به حساب می آید.

وی اظهار کرد: بوستان خطی سرافرازان 13 یکی از بوستان های در حال احداث منطقه است که در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: این بوستان در 2 فاز به مساحت بیش از 39 هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در سرافرازان 13 به صورت منفصل احداث شده است.

اصغری به احداث بوستان های متعدد در سال 99 اشاره کرد و افزود: طی سال جاری 4 بوستان با مجموع مساحت حدود 3.5 هکتار و اعتبار 51 میلیارد ریال در منطقه 9 آماده بهره برداری شده و 4 بوستان خطی و محلی دیگر نیز با مجموع مساحت حدود 6 هکتار و اعتباری بیش از 100 میلیارد ریال در حال احداث می باشد.

شایان ذکر است بوستان های پیروزی 81، رهایی، شهرسنگ و پارک خطی نماز بوستان های آماده بهره برداری و بوستان های خطی مسیل آب و برق، سرافرازان 13 در دو فاز و شهرستانی 13.7 بوستان های در حال احداث منطقه است که بوستان خطی سرافرازان نیز در مراحل پایانی احداث قرار دارد.

منبع: