فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای 2500 مترمربع نقاشی دیواری در بولوارهای وکیل آباد و شهید کاوه

در بهمن ماه سال جاری انجام شد؛

اجرای 2500 مترمربع نقاشی دیواری در بولوارهای وکیل آباد و شهید کاوه

از ابتدای بهمن ماه سال جاری 1500 مترمربع نقاشی دیواری در بولوار وکیل آباد و 1000 مترمربع در بولوار شهید کاوه اجرا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: به منظور افزایش نشاط و شادابی شهروندان، 2500 متر مربع نقاشی دیواری در این منطقه از ابتدای بهمن ماه سال جاری اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری اظهار داشت: فضاسازی و زیباسازی محیط شهری و اجرای نقاشی دیواری تاثیر شگرفی در افزایش نشاط و شادابی روحیه شهروندان و ارتقاء رضایتمندی آنان از مدیریت شهری دارد.

اصغری خاطرنشان کرد: از ابتدای بهمن ماه سال جاری 1500 مترمربع نقاشی دیواری در بولوار وکیل آباد و 1000 مترمربع در بولوار شهید کاوه اجرا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد با بیان اینکه نقاشی دیواری ها با اعتبار 400 میلیون ریال اجرا شده، ادامه داد: این نقاشی دیواری ها در سطح 3 و براساس طرح های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد اجرا گردیده است.

وی در خصوص نقاشی دیواری های اجرا شده از ابتدای سال جاری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 99 بیش از 6 هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر و بوستان های سطح منطقه اجرا گردیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان اضافه کرد: تا پایان سال 99 نیز اجرای پروژه های نقاشی دیواری در سطح منطقه به مساحت 1500 مترمربع با طرح های متنوع در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است علاوه بر این، همچون سال های گذشته در طرح استقبال از بهار، نقاشی دیواری های مرتبط با استقبال از بهار 1400 نیز در سطح منطقه اجرا خواهد شد.

منبع: