فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
آذین بندی و فضاسازی محیطی منطقه 9 در دهه مبارک فجر

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

آذین بندی و فضاسازی محیطی منطقه 9 در دهه مبارک فجر

به مناسبت ایام ا... دهه فجر، تمامی معابر، میادین، بولوارها و بوستان های سطح منطقه با استفاده از 200 پرچم ایران و 26 هزار مترطول ریسه فضاسازی شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی معابر، میادین، بولوارها و بوستان های سطح منطقه 9 آذین بندی و فضاسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، جواد اصغری تصریح کرد: به مناسبت ایام ا... دهه فجر، تمامی معابر، میادین، بولوارها و بوستان های سطح منطقه با استفاده از 200 پرچم ایران و 26 هزار مترطول ریسه فضاسازی شده است.

اصغری ادامه داد: همچنین بنرهای طرح پرچم جمهوری اسلامی ایران بر روی سازه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی مستقر در 24 تقاطع نصب شده و بیش از 1350 پرچم ستونی و بیرقی درسطح منطقه برافراشته شده است.

وی با بیان اینکه این پرچم ها و ریسه ها در بولوارهای وکیل آباد، شهید فکوری، شهید کاوه، بزرگراه شهید کلانتری و بوستان بزرگ سطح منطقه نصب شده است، اظهار داشت: ساختمان اداری ستاد و نواحی منطقه نیز با استفاده از بنرهای گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فضاسازی گردیده است.

شهردار منطقه 9 در پایان بیان داشت: در شب 12 بهمن ماه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، در بوستان وفا واقع در بولوار پیروزی، کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) در میدان هشتم شهریور و کارخانه نوآوری در میدان پژوهش نورافشانی اجرا شد.

شایان ذکر است همزمان با اولین روز دهه فجر همراه با اجرای گروه سرود انقلاب و پخش نواهای انقلابی، 12 کبوتر و 500 عدد بادکنک به رنگ پرچم مقدس جمهوری اسلامی در آسمان منطقه 9 به پرواز درآمدند.

منبع: