فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵ ۱۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای روکش آسفالت در تمامی معابر فرعی خیابان صابر در منطقه 9

با اعتبار 6 میلیارد ریال؛

اجرای روکش آسفالت در تمامی معابر فرعی خیابان صابر در منطقه 9

این پروژه از دی ماه آغاز شده و تاکنون 9 هزار مترمربع از معابر فرعی 3 و 5 خیابان صابر با استفاده از 1000 تن آسفالت روکش شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای روکش آسفالت تمامی معابر فرعی خیابان صابر این منطقه با اعتبار 6 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس نیازسنجی های صورت گرفته و در راستای ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، تمامی معابر فرعی خیابان صابر به عنوان محدوده ای با تراکم جمعیتی بالا، روکش آسفالت می شود.

اصغری ادامه داد: این پروژه از دی ماه آغاز شده و تاکنون 9 هزار مترمربع از معابر فرعی 3 و 5 خیابان صابر با استفاده از 1000 تن آسفالت روکش شده است.

وی با بیان اینکه آسفالت تمامی معابر فرعی این خیابان با اعتبار 6 میلیارد ریال انجام خواهد شد، اظهار داشت: این پروژه با توجه به شرایط جوی و مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری به پایان خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد در بخش دیگری از سخنانش به احداث بوستان در این محله اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از پروژه هایی که در این محله و در بافتی ناکارآمد و مستعد توسعه در حال اجراست، احداث بوستانی به مساحت 10 هزار مترمربع واقع در صابر 1 (شهرستانی 13.7) است که از شهریور ماه سال جاری آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی در شش ماهه اول سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

اصغری هزینه احداث این بوستان را 28 میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: زمین بازی کودکان با 250 مترمربع وسعت و زمین ورزشی به مساحت 500 مترمربع در این بوستان محلی جانمایی و احداث خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای تایل فرش معابر، ایجاد فضای سبز و استفاده از انواع گونه های گیاهی مختلف، نصب مبلمان پارکی و پایه روشنایی، از اقدامات دیگری است که در این بوستان اجرا خواهد شد.

منبع: