فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵ ۲۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اتمام احداث بزرگترین مجموعه بازی کودکان مشهد در کوه پارک

با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال انجام شد؛

اتمام احداث بزرگترین مجموعه بازی کودکان مشهد در کوه پارک

این زمین بازی به مساحت بیش از 5 هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال احداث و به بهره برداری رسیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از بهره برداری بزرگترین مجموعه زمین بازی کودکان مشهد در کوه پارک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: کوه پارک مشهد واقع در انتهای بولوار دلاوران با مجموعه ای از جاذبه های طبیعی و چشم اندازی زیبا از ماه های ابتدایی سال جاری در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

اصغری ادامه داد: این مجموعه در قالب 5 کانون با موضوعات مختلفی همچون خانواده و سرگرمی، هنر و مفاخر، استقامت و ورزش و رویدادها احداث شده که کانون شماره 2 آن به کودک و خانواده و احداث زمین های بازی کودکان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه مجموعه زمین بازی کودکان کوه پارک به عنوان بزرگترین مجموعه بازی کودکان در مشهد است، خاطرنشان کرد: این زمین بازی به مساحت بیش از 5 هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال احداث و به بهره برداری رسیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: در این پروژه که در ضلع شمالی کوه پارک واقع شده تعداد 6 مجموعه کامل بازی کودکان، 4 هزارمتر مربع کف پوش استاندارد برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی کودکان جانمایی و نصب شده و فضایی برای حضور خانواده ها جهت پرواز بادبادک ها نیز در این مکان در نظر گرفته شده است.

اصغری در پایان اظهار داشت: همچنین در کانون 2 کوه پارک مشهد، احداث 9 هکتار بوستان و فضای ورزشی در دست طراحی که طی ماه های آینده اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است پیش بینی فضاهای ورزشی، آبشار، احداث تفرجگاه ها و استراحت گاه ها، مجموعه طبیعت گردی برای ایجاد آشنایی بیشتر شهروندان با گونه های گیاهی و جانوری و... از امکاناتی است که در پروژه کوه پارک مشهد در نظر گرفته شده است.

منبع: