فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ۳۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
برپایی نمایشگاه "ناهمتا" در منطقه 9 شهرداری مشهد

همزمان با دهه فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اجرا می شود؛

برپایی نمایشگاه "ناهمتا" در منطقه 9 شهرداری مشهد

این نمایشگاه با مشارکت هیات محبان الرقیه (س) در مسجد موسی بن جعفر (ع) واقع در هاشمیه 20 از 24 دی ماه برپا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: همزمان با آغاز دهه فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) نمایشگاهی با این مضمون و با عنوان "ناهمتا" در این منطقه برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری تصریح کرد: به مناسبت ایام دهه فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، معابر، میادین، تقاطع ها و بولوارهای سطح منطقه با استفاده از 1100 پرده مشکی، سبز و پرچم ایران فضاسازی و سیاه پوش شد.

وی با بیان اینکه این پرچم ها و ریسه ها در تقاطع های غیرهمسطح هاشمیه، آزادی، شهید برونسی، شهید پرتویی، خیابان های شهید فکوری، وکیل آباد، هاشمیه و ... نصب شده، ادامه داد: ساختمان اداری ستاد و نواحی منطقه نیز با استفاده از پرده های مشکی فضاسازی گردیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد خاطرنشان کرد: همزمان با ایام سوگواری برای تشکل های مردمی و مذهبی جهت ایجاد و راه اندازی 4 معبر فرهنگی در حاشیه میدان هفتم تیر، نبش پیروزی 14، سرافرازان 13 و حدفاصل شهید فکوری 48 و 50 مجوز صادر شده است.

اصغری به برپایی نمایشگاه "ناهمتا" با موضوع دهه فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه با مشارکت هیات محبان الرقیه (س) در مسجد موسی بن جعفر (ع) واقع در هاشمیه 20 از 24 دی ماه برپا شده است.

وی در پایان با بیان اینکه در حاشیه این نمایشگاه معبری فرهنگی نیز ایجاد خواهد شد، خاطرنشان کرد: نمایشگاه "ناهمتا" دارای 10 غرفه شامل راوی، کلیپ، نمایش زنده و تئاتر، کتاب، عکاسی و ... از ساعت 17:30 الی 20 فعال خواهد بود.

شایان ذکر است در این نمایشگاه دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت کامل رعایت می شود.

منبع: