فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷ ۱۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
تجهیز زمین روباز ورزشی سرافرازان به چمن مصنوعی در منطقه 9

در راستای توسعه کیفی امکانات ورزشی انجام شد؛

تجهیز زمین روباز ورزشی سرافرازان به چمن مصنوعی در منطقه 9

زمین روباز مجموعه ورزشی سرافرازان واقع در سرافرازان 13 که مدتی به صورت زمین ورزشی آسفالتی مورد استفاده شهروندان قرار می گرفت به چمن مصنوعی تجهیز شد.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: در راستای توسعه کیفی امکانات ورزشی این منطقه، زمین روباز سرافرازان بهسازی و احیاء گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری تصریح کرد: توسعه مستمر کیفی و کمی فضاها و امکانات ورزشی در دسترس شهروندان این منطقه، به جهت نقش مهم این اماکن در ترویج ورزش همگانی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

اصغری اظهار داشت: به همین منظور زمین روباز مجموعه ورزشی سرافرازان واقع در سرافرازان 13 که مدتی به صورت زمین ورزشی آسفالتی مورد استفاده شهروندان قرار می گرفت به چمن مصنوعی تجهیز شد.

وی ادامه داد: چمن مصنوعی این زمین ورزشی در ابعاد 23*45 متر به مساحت 1035 مترمربع با اعتبار 3.5 میلیارد ریال نصب و اجرا شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان در خصوص مجموعه ورزشی سرافرازان اظهار داشت: این مجموعه دارای سالن ورزش های توپی، رزمی و تشکی به وسعت 1800 متر مربع است که از سال 1390 در اختیار شهروندان این محدوده قرار گرفته است.

شایان ذکر است 20 زمین ورزشی روباز و 5 سالن ورزشی سرپوشیده با مساحت جمعا 60 هزار مترمربع برای ورزش های فوتسال، والیبال، بسکتبال، پینگ پنگ، بدمینتون، اسکیت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، ورزش های رزمی و ... در اختیار شهروندان این منطقه قرار دارد.

منبع: