فهرست طبقات
شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴ ۱۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
احداث مسیر خروجی ایمن از شهرک دانش و سلامت در بولوار شهید فکوری

با اعتبار 3 میلیارد ریال انجام شد؛

احداث مسیر خروجی ایمن از شهرک دانش و سلامت در بولوار شهید فکوری

با توجه به احتمال ایجاد حادثه برای وسائط نقلیه عبوری از ضلع شرق به غرب این بولوار با خودروهایی که از شهرک دانش و سلامت خارج می شوند، ایمن سازی مسیر دسترسی به این شهرک در دستور کار شهرداری منطقه 9 قرار گرفت.

شهردار منطقه 9 مشهد از ایمن سازی مسیر دسترسی شهرک دانش و سلامت در بولوار شهید فکوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری گفت: شهرک دانش و سلامت در بولوار شهید فکوری حدفاصل بولوار های خاقانی و شهید کاوه واقع شده و یکی از مکان های پرتردد در این بلوار محسوب می شود.

اصغری ادامه داد: با توجه به احتمال ایجاد حادثه برای وسائط نقلیه عبوری از ضلع شرق به غرب این بولوار با خودروهایی که از شهرک دانش و سلامت خارج می شوند، ایمن سازی مسیر دسترسی به این شهرک در دستور کار شهرداری منطقه 9 قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ایمن سازی مسیر ورودی و خروجی به این شهرک طی یک پروژه اصلاح هندسی آغاز و در دی ماه به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: در این پروژه ضمن جمع آوری مسیر قبلی، مسیر کندرو ایمن برای خروج خودروها از شهرک دانش و سلامت در مساحت 400 مترمربع ایجاد گردیده است.

اصغری در خصوص اقدامات انجام شده در این پروژه خاطرنشان کرد: جمع آوری معارضات گاز، آب و فاضلاب، مخابرات، زیرسازی و تحکیم بستر، اجرای آسفالت، احداث جدول، نصب تجهیزات ترافیکی و ... از اقداماتی است که در این پروژه انجام شده است.

وی در پایان یادآور شد: پروژه اصلاح هندسی مسیر خروجی شهرک دانش و سلامت با اعتبار 3 میلیارد ریال اجرا شده است.

منبع: