فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ۱۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها برای یک مورد ساخت و ساز غیراصولی در منطقه 9

به منظور جلوگیری از ایجاد تخلف ساختمانی در بدو شکل گیری؛

اجرای بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها برای یک مورد ساخت و ساز غیراصولی در منطقه 9

رفتار قانونی مناسب و قاطع با تخلفات ساختمانی در بدو شکل گیری علاوه بر کاهش این گونه تخلفات، موجب پیشگیری از اتلاف سرمایه های ملی شده و مانع هزینه های مازاد برای مدیریت شهری می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد گفت: با هماهنگی و دستور مقام قضایی، از ساخت و ساز غیر اصولی در این منطقه رفع خطر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: با پیگیری و اقدامات به موقع شهرداری منطقه 9، براساس ضوابط و مقررات پس از هماهنگی با مراجع قضایی، نسبت به رفع تخلف ساختمان در حال احداث واقع در بولوار اقبال لاهوری، خیابان بنفشه اقدام شد.

شهردار منطقه 9 مشهد اظهار داشت: این اقدام براساس بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها، بنا بر دستور صادره از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه هفت مشهد مقدس و با هماهنگی مراجع ذیصلاح توسط اداره نظارت بر ساخت و سازهای منطقه 9 در بدو احداث ساختمان، اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: رفتار قانونی مناسب و قاطع با تخلفات ساختمانی در بدو شکل گیری علاوه بر کاهش این گونه تخلفات، موجب پیشگیری از اتلاف سرمایه های ملی شده و مانع هزینه های مازاد برای مدیریت شهری می شود.

اصغری اذعان داشت: اعمال قانون و اجرای آرای کمیسیون ماده صد و بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها با جدیت در این منطقه در حال پیگیری بوده و در سه ماهه سوم سال جاری 21 مورد از این آرا پس از طی مراحل قانونی در محدوده شهرداری منطقه 9 اجرا گردیده است.

اصغری در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر قانونی در محدوده و حریم شهرداری منطقه 9 با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد تماس حاصل فرمایند.

منبع: