فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷ ۲۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای ویژه برنامه های فرهنگی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

در منطقه 9 انجام می شود؛

اجرای ویژه برنامه های فرهنگی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

به همین مناسبت دو معبر فرهنگی در تقاطع شهید صارمی و هاشمیه و حاشیه میدان شهید کاوه از 11 الی 14 دیماه ایجاد خواهد شد که در این معابر علاوه بر پخش صوت، تصاویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اکران می شود.

همزمان با اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اقدامات فرهنگی ویژه ای در منطقه 9 شهرداری مشهد انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، در اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهرداری این منطقه اقدامات فرهنگی ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده است.

روز شنبه 13 دیماه همزمان با این مناسبت از سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی در تقاطع غیر همسطح جمهوری اسلامی واقع در منطقه 9 توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد رونمایی خواهد شد.

همچنین به همین مناسبت دو معبر فرهنگی در تقاطع شهید صارمی و هاشمیه و حاشیه میدان شهید کاوه از 11 الی 14 دیماه ایجاد خواهد شد که در این معابر علاوه بر پخش صوت، تصاویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اکران می شود.

در اقدامی دیگر با نصب 30 سازه 2*2 در معابر، میادین، تقاطع های منطقه 9 شهرداری مشهد ، تصاویر سپهبد شهید سلیمانی اکران شده و تقاطع غیرهمسطح آزادی تا ابتدای آبادگران نیز با استفاده از 100 پرده آویز مناسبتی فضاسازی گردیده است.

مسابقه بزرگ کتابخوانی "رفیق خوشبخت ما" به مناسبت سالروز شهادت سپهبد سلیمانی با مشارکت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد به صورت مجازی در این منطقه برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند تا 16 دی ماه در این مسابقه شرکت کنند.

شایان ذکر است شهرداری منطقه 9 مشهد با تشکل های فرهنگی و پایگاه های بسیج نیز در برگزاری برنامه های فرهنگی متناسب با این ایام همراه با دستورالعمل های بهداشتی مشارکت خواهد داشت.

منبع: