فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۲۳ ۳۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در تقاطع بولوارهای شهید فکوری و هفت تیر

اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در تقاطع بولوارهای شهید فکوری و هفت تیر

این پروژه با اعتبار 4.5 میلیارد ریال اجرا شده و به زودی و با مساعد شدن شرایط جوی خط کشی های ترافیکی آن نیز انجام می شود و پروژه به اتمام خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در تقاطع بولوارهای شهید فکوری و هفت تیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه نه، جواد اصغری گفت: طرح حق تقدم در تقاطع ها با هدف ترویج فرهنگ احترام به عابرین پیاده و افزایش ایمنی تردد شهروندان در تقاطع های این منطقه در حال اجراست.

اصغری به اجرای این پروژه در تقاطع بولوارهای شهید فکوری و هفت تیر اشاره کرد و افزود: به دلیل وجود کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) مشهد و بوستان لاله و تردد زیاد شهروندان، در این تقاطع پروژه رعایت حق تقدم عابر پیاده طراحی شده و عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبار 4.5 میلیارد ریال اجرا شده و به زودی و با مساعد شدن شرایط جوی خط کشی های ترافیکی آن نیز انجام می شود و پروژه به اتمام خواهد رسید.

شهردار منطقه 9 مشهد اظهار داشت: در طرح حق تقدم عابر پیاده، علاوه بر انجام اصلاح هندسی های مورد نیاز، روکش آسفالت، خط کشی تقاطع ها با طرح های جدید و رنگ های دو جزئی اجرا و محل های گذر عابر پیاده و تردد توانیابان با احداث رمپ همسطح سازی و مناسب سازی شده است.

شایان ذکر است این طرح در 5 تقاطع دیگر منطقه شامل پیروزی- شهید کاوه، پیروزی- هاشمیه، پیروزی- هفت تیر، پیروزی- شهید صیاد شیرازی و هاشمیه- شهید صارمی نیز اجرا شده است.

منبع: