فهرست طبقات
شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۹ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
عزت و سربلندی ایران مرهون خون شهداست

شهردار منطقه 9 مشهد در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا سنجرانی تاکید کرد؛

عزت و سربلندی ایران مرهون خون شهداست

حضور نیروهای مخلص و وجود جریان های انقلابی، ایران اسلامی را در جبهه مقاومت و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی در صدر دیگر کشورها قرار داده است.

شهردار منطقه 9 مشهد در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا سنجرانی گفت: عزت و سربلندی ایران در دنیا مرهون خون شهداست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری در این دیدار که با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا (ع) و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران در منزل شهید بزرگوار محمدرضا سنجرانی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: یاد، نام و رشادت های شهدا همیشه جاودانه است و عزت و سربلندی ایران در دنیا مرهون خون شهداست.

اصغری ادامه داد: حضور نیروهای مخلص و وجود جریان های انقلابی، ایران اسلامی را در جبهه مقاومت و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی در صدر دیگر کشورها قرار داده است.

وی افزود: جانفشانی شهدا و تلاش و خلاقیت دانشمندان ایرانی در عرصه های گوناگون دشمنان ایران اسلامی را به زانو درآورده است.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از ایثار و فداکاری خانواده معزز شهید مدافع حرم محمدرضا سنجرانی قدردانی کرد و گفت: امیدواریم خداوند توفیق خدمت خالصانه به شهروندان و شهادت را به ما عطا کند و ما را مدیون خون شهدا معزز قرار ندهد.

شایان ذکر است در این دیدار همسر شهید بزرگوار خاطراتی را از ایشان نقل کرد.

منبع: