فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ۲۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
احداث و بازسازی 1800 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی بزرگراه شهید کلانتری در منطقه 9

به صورت سرپوشیده اجرا می شود؛

احداث و بازسازی 1800 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی بزرگراه شهید کلانتری در منطقه 9

این پروژه در دو فاز واقع در حدفاصل شهید کلانتری 10 الی 30 و همچنین حدفاصل بولوار شهید رضوی تا مسیل دانشگاه فردوسی در بزرگراه شهید کلانتری در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد از احداث و بازسازی 1800 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی بزرگراه شهید کلانتری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس نیازسنجی های صورت گرفته از ابتدای سال 99 احداث و بازسازی کانال های جمع آوری آب های سطحی در دستور کار این منطقه قرار گرفته است.

اصغری به احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در بزرگراه شهید کلانتری اشاره کرد و اظهار داشت: این کانال به طول 1800 متر با اعتبار 42 میلیارد ریال در حال احداث و بازسازی است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در دو فاز واقع در حدفاصل شهید کلانتری 10 الی 30 و همچنین حدفاصل بولوار شهید رضوی تا مسیل دانشگاه فردوسی در بزرگراه شهید کلانتری در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد افزود: با احداث این کانال آب افتادگی معابر در زمان بارندگی در محدوده ضلع جنوب بزرگراه شهید کلانتری، بولوار شهید رضوی و هتل پردیسان به طور کامل مرتفع خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه بازسازی و احداث کانال بزرگراه شهید کلانتری در سه ماهه ابتدایی سال آینده به اتمام خواهد رسید، اضافه کرد: با اجرای این پروژه، کانال روباز جمع آوری و به صورت سرپوشیده احداث و یک متر نیز به عرض این بزرگراه اضافه خواهد شد.

منبع: