فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۳ ۲۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اتمام بهسازی 14 هزارمترمربع از پیاده روهای بولوار نماز تا پایان سال 99

در منطقه 9 انجام می شود؛

اتمام بهسازی 14 هزارمترمربع از پیاده روهای بولوار نماز تا پایان سال 99

یکی از این پروژه ها بهسازی پیاده روهای بولوار نماز در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 طی سال جاری بوده است که با مساحت 14 هزار مترمربع در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد از اتمام بهسازی 14 هزار مترمربع از پیاده روهای بولوار نماز در این منطقه تا پایان سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: پیاده روها یکی از مباحث اساسی شهری هستند که احداث و بهسازی آن ها براساس اصول فنی و شهرسازی در زندگی شهروندان تاثیر بسزایی دارد.

اصغری اظهار داشت: در سال 99 بهسازی پیاده روها به عنوان یکی از پروژه های شاخص عمرانی منطقه در معابر اصلی و فرعی در قالب پروژه های عمرانی و پروژه های طرح محله ما در نظر گرفته شده که تعدادی از آن ها درحال اجرا و تعداد دیگری به اتمام رسیده است.

وی تصریح کرد: یکی از این پروژه ها بهسازی پیاده روهای بولوار نماز در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 طی سال جاری بوده است که با مساحت 14 هزار مترمربع در حال اجراست.

شهردار منطقه 9 مشهد افزود: این پروژه حدفاصل بولوارهای هاشمیه و سرافرازان در ضلع جنوب بولوار نماز با اعتبار 28 میلیارد ریال در حال اجراست و تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: ایجاد مسیر دوچرخه سواری، مسیر ویژه نابینایان، نصب مبلمان شهری و پایه روشنایی، احیای فضای سبز موجود همراه با سیستم آبیاری مکانیکی و ... از اقداماتی است که در این پروژه اجرا می شود.

اصغری در پایان به دیگر اقدامات انجام شده در پیاده روهای بولوار نماز اشاره کرد و اذعان داشت: پیاده روهای حدفاصل نماز 10 و 16 در مساحت 4 هزار و 400 مترمربع با اعتبار 12 میلیارد ریال در قالب بوستان خطی همراه با جانمایی مسیر دوچرخه طی سال 98 احداث و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

منبع: