فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ۲۵
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
احداث مجموعه بازی ویژه کودکان اوتیسم در بوستان آبشار منطقه 9

شهردار منطقه 9 خبر داد؛

احداث مجموعه بازی ویژه کودکان اوتیسم در بوستان آبشار منطقه 9

این مجموعه در مساحت 300 مترمربع با اعتبار 1.2 میلیارد ریال در بوستان 345 هزار متر مربعی آبشار واقع در دلاوران 20، نخل 5 در حال احداث است.

شهردار منطقه 9 مشهد از احداث زمین بازی ویژه کودکان اوتیسم در بوستان آبشار این منطقه واقع در دلاوران 20 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری گفت: مدیریت شهری در منطقه 9 جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود و همچنین تحقق شهر همگان در مشهد، ضمن اجرای طرح مناسب سازی معابر و بوستان ها برای معلولین، در احداث فضاهای شهری مناسب با نیاز افراد مبتلا به اوتیسم نیز اهتمام ویژه دارد.

اصغری با اشاره به اجرای اقدامات ویژه کودکان اوتیسم در این منطقه، اظهار داشت: به منظور تقویت نشاط و شادابی و ارتقاء شرایط روحی و سطح تعاملات اجتماعی این کودکان، احداث مجموعه بازی ویژه کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این مجموعه در مساحت 300 مترمربع با اعتبار 1.2 میلیارد ریال در بوستان 345 هزار متر مربعی آبشار واقع در دلاوران 20، نخل 5 در حال احداث است.

شهردار منطقه 9 مشهد ادامه داد: احداث زمین این مجموعه با زیرسازی و مناسب سازی ویژه کودکان اوتیسم به پایان رسیده و با نصب وسایل بازی تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

اصغری به اجرای اقدامات ویژه افراد دارای معلولیت در بوستان های این منطقه اشاره کرد و افزود: در 16 نقطه از باغ وکیل آباد جمعا بیش از 1000 مترطول رمپ در مبادی ورودی باغ، ورودی های ساختمان های اداری، مساجد و مسیرهای منتهی به سرویس های بهداشتی احداث گردیده و در بوستان های بزرگ خورشید و کوه پارک نیز برای حضور آسان توانیابان اقداماتی اجرا شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تعمیر و بهسازی سرویس های بهداشتی بوستان ها، تهیه و نصب آبخوری ویژه برای استفاده افراد دارای معلولیت، احداث رمپ و مناسب سازی معابر و ورودی بوستان ها ازدیگر اقداماتی است که طی سال جاری در حال انجام است.