فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱ ۳۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
استفاده از اسکوتر برقی برای گشت زنی نگهبانان بوستان لاله در منطقه 9

برای نخستین بار در مشهد مقدس انجام شد؛

استفاده از اسکوتر برقی برای گشت زنی نگهبانان بوستان لاله در منطقه 9

برای اولین بار در مشهد مقدس و به منظور استفاده از انرژی های پاک، نیرو های انتظامات بوستان لاله شهرداری منطقه 9 برای گشت زنی در محدوده 26 هزار متر مربعی این بوستان از اسکوتر برقی استفاده می کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، بهره گیری از تکنولوژی های نوین و استفاده از انرژی های پاک، راهکاری موثر در رفع آلودگی صوتی و هوای شهرها می باشد.

در این خصوص شهرداری منطقه 9 برای اولین بار در شهر مشهد پس از ارائه آموزش های مورد نیاز، نیرو های انتظامات بوستان 27 هزار متر مربعی لاله واقع در تقاطع بولوارهای شهید فکوری و هفت تیر را به اسکوتر برقی برای گشت زنی در محوطه این بوستان مجهز کرده است.

این طرح پس از ارزیابی و مطالعات صورت گرفته در منطقه 9 به عنوان منطقه ای پیشگام در استفاده از تکنولوژی های نوین و خلاقانه به صورت پایلوت اجرا شده که براساس گزارشات مردمی ثبت شده در سامانه 137، رضایت شهروندان را در پی داشته است.

گفتنی است اقدامات ابتکاری و خلاقانه دیگری نیز در منطقه 9 انجام شده که می توان به طراحی، ساخت و نصب ایستگاه تعمیر دوچرخه در کوه پارک مشهد اشاره کرد.

این ایستگاه که مجهز به تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر دوچرخه است به عنوان اولین ایستگاه سطح شهر در کوه پارک مشهد نصب شده است.