فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۲ ۲۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
مناسب سازی باغ وکیل آباد برای توانیابان

شهردار منطقه 9 خبر داد؛

مناسب سازی باغ وکیل آباد برای توانیابان

طی سال های اخیر به باغ وکیل آباد به دلیل موقعیت جغرافیایی، کوهستانی بودن و وجود پستی و بلندی ها، توجه بیشتری شده و با اندیشیدن تمهیدات لازم، ورودی و مسیرهای این باغ برای حضور آسان توانیابان هموار گردیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد از مناسب سازی باغ وکیل آباد برای تسهیل در تردد توانیابان در این بوستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 مشهد، جواد اصغری گفت: توانیابان نیز حق دارند همچون افراد دیگر بدون هیچ دغدغه ای با حضور در جامعه به فعالیت های فردی و اجتماعی خود بپردازند و از خدمات و امکانات شهری استفاده کنند.

اصغری ادامه داد: طی سال های اخیر مناسب سازی معابر شهری برای تسهیل در تردد توانیابان، مورد توجه ویژه مدیریت شهری قرار گرفته و در منطقه 9 مشهد نیز با پیروی از این رویکرد، اقدامات ویژه ای برای این افراد از ابتدای سال جاری در باغ وکیل آباد انجام شده است.

وی افزود: طی سال های اخیر به باغ وکیل آباد به دلیل موقعیت جغرافیایی، کوهستانی بودن و وجود پستی و بلندی ها، توجه بیشتری شده و با اندیشیدن تمهیدات لازم، ورودی و مسیرهای این باغ برای حضور آسان توانیابان هموار گردیده است.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: احداث رمپ در 16 نقطه از باغ وکیل آباد به طول بیش از 1000 متر در مبادی ورودی بوستان، ورودی های ساختمان های اداری، مساجد و مسیرهای منتهی به سرویس های بهداشتی از جمله اقدامات ویژه ای است که برای تسهیل در تردد توانیابان انجام شده است.

جواد اصغری اضافه کرد: علاوه بر رفع نقص و همسطح سازی معابر در این باغ، سرویس های بهداشتی آن نیز برای استفاده توانیابان بهسازی و تجهیز شده است.

اصغری اذعان داشت: به تازگی نیز رمپ دیگری در ورودی باغ وکیل آباد در امتداد پارکینگ شماره یک به طول 50 متر در حال احداث است که تا بهمن ماه سال جاری به اتمام می رسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای این پروژه که با اعتبار 1 میلیارد ریال انجام می شود، معابر محدوده این رمپ نیز بهسازی، رفع خطر و مناسب سازی می گردد.

منبع: