فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ۲۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
کسب رتبه اول در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری منطقه 9

در شش ماهه اول سال 99 محقق شد؛

کسب رتبه اول در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری منطقه 9

براساس ارزیابی عملکرد اجرای برنامه های فرهنگی شش ماهه اول سال 99 که توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد انجام شد، منطقه 9 با اخذ امتیاز 99.7 توانست رتبه اول را بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد کسب کند.

شهرداری منطقه 9 مشهد در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی موفق به کسب رتبه اول بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد طی شش ماهه اول سال 99 شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: براساس ارزیابی عملکرد اجرای برنامه های فرهنگی شش ماهه اول سال 99 که توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد انجام شد، منطقه 9 با اخذ امتیاز 99.7 توانست رتبه اول را بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد کسب کند.

شهردار منطقه 9 مشهد با بیان اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی در این منطقه به ارتقاء فرهنگ شهروندی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ... توجه شده است، اظهار داشت: در شش ماهه اول سال جاری 169 موضوع برنامه در قالب 509 اجرا برای شهروندان توسط اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه 9 برگزار شده که با استقبال 219 هزار نفری شهروندان این منطقه همراه بوده است.

اصغری خاطرنشان کرد: افزایش فعالیت های هویت بخش اسلامی و ایرانی، ارتقاء فرهنگ ایمنی و مقابله با بحران و فرهنگ مشارکت های اجتماعی و اقتصادی، برگزاری مسابقات و همایش های ورزشی، ترویج نشاط و امید در فضاهای شهری، راهبری شوراهای اجتماعی محلات و ... از موضوعاتی است که در طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 به آن ها پرداخته شده بود.

شهردار منطقه 9 مشهد در پایان خاطرنشان کرد: پیشرفت و پویایی هر سیستم و سازمانی در گرو تلاش و همکاری روزافزون کارکنان به همراه تکریم ارباب رجوع است که این مهم در شهرداری منطقه 9 به صورت گسترده و موثر با همدلی و همکاری مضاعف به کار بسته شده و موجبات کسب موفقیت در حوزه های مختلف را فراهم ساخته است.

منبع: