فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ۱۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
بهسازی 9 هزار متر مربع از پیاده روهای بولوار وکیل آباد در منطقه 9

با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد ریال در حال انجام است؛

بهسازی 9 هزار متر مربع از پیاده روهای بولوار وکیل آباد در منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از بهسازی 9 هزار متر مربع از پیاده روهای بولوار وکیل آباد در این منطقه با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، جواد اصغری گفت: بهسازی و ارتقاء کیفیت پیاده روها به عنوان مهمترین فضاهای شهری که به صورت مداوم مورد استفاده شهروندان قرار می گیرند علاوه بر زیبایی بصری محیط شهری، رضایتمندی شهروندان را به همراه دارد.

اصغری اضافه کرد: ایجاد مسیر به هم پیوسته پیاده روی استاندارد و ارتباط منطقی بین معابر سواره رو و پیاده روها می تواند نقش موثری در رفع حوادث احتمالی ناشی از پارک و تردد وسائط نقلیه در پیاده روها داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور طی سال های اخیر، بهسازی پیاده روهای معابر اصلی منطقه 9 به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و علاوه بر پیاده روسازی بولوار وکیل آباد، پیاده روهای بولوارهای هاشمیه، هفت تیر، پیروزی و ... بهسازی شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد به بهسازی پیاده روهای بولوار وکیل آباد به عنوان یکی از شریان های اصلی شهر مشهد اشاره کرد و اظهار داشت: طی سال های گذشته بهسازی پیاده روهای این بولوار در 4 فاز حدفاصل بولوارهای کوثر تا حافظ در مساحتی بالغ بر 30 هزار مترمربع انجام شده است.

اصغری ادامه داد: پیاده روهای حدفاصل بولوار حافظ و شهید صیاد شیرازی در بولوار وکیل آباد نیز به مساحت 9 هزار مترمربع و اعتبار 24 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در حال بهسازی است و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی در پایان افزود: ایجاد مسیر دوچرخه سواری، مسیر ویژه نابینایان، نصب مبلمان شهری و پایه روشنایی، احیای فضای سبز موجود همراه با سیستم آبیاری مکانیکی، و ... از اقداماتی است که در این پروژه اجرا شده است.