اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 29
    کد: 186740
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
    با هدف آموزش و افزایش سطح ایمنی دانش آموزان صورت گرفت ؛

    برگزاری دوره های آموزشی اصول ایمنی و آتش نشانی در مدارس سطح منطقه 9

    عقیل قدرتی ، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 از برگزاری دوره های آموزشی اصول ایمنی و آتش نشانی ویژه دانش آموزان مدارس سطح منطقه خبر داد.
    برگزاری دوره های آموزشی اصول ایمنی و آتش نشانی در مدارس سطح منطقه 9

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری این منطقه با اشاره به بروز حوادث و اتفاقات روزمره بیان داشت : با توجه به اینکه مدرسه ، خانه دوم دانش آموزان است و بسیاری از وقت دانش آموزان در مدرسه سپری می شود لذا همواره در معرض خطرات متفاوتی قرار دارند که می بایست به جهت پیشگیری از بروز حوادث ، اصول و نکات ایمنی به آنها آموزش داده شود.

     

    قدرتی افزود : در زمینه افزایش سطح ایمنی دانش آموزان و پیشگیری از حوادث احتمالی ، طی برنامه ریزی بعمل آمده با سازمان آتش نشانی ، دوره های آموزشی اصول ایمنی و آتش نشانی ویژه دانش آموزان در مدارس سطح منطقه 9 در حال برگزاری است .

    وی در خصوص نحوه آموزش و سرفصل های این دوره ها افزود : دانش آموزان در این دوره ها که هم به صورت تئوری و هم عملی می باشد ، اصول استفاده از خاموش کننده ها و نحوه اطفای حریق ، کمک های اولیه ، راهکارهای ارتقای ایمنی در حوادث و ... را آموزش می بینند.

     

    وی در پایان خاطر نشان کرد : باتوجه به فرارسیدن فصل سرما ، کارشناسان سازمان آتش نشانی در کنار اجرای برنامه های آموزشی فوق ، از سیستم های گرمایشی مدارس نیز بازدید بعمل آورده و مشاوره های ایمنی لازم را به متولیان مدارس گوشزد نمودند.

     

     

    تعداد بازدید: 29
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد